Evden Eve Nakliye

Ankara Nakliyat

Nakliyat sürecini sorunsuz olarak atlatmak isteyenlerin göz önünde bulundurması gereken birçok husus olduğunu söyleyebiliriz. Eşyaların paketlenmesi; bu sürecin başında gelmektedir. Bu noktada, ilk olarak, eşyaların paketlenmesinin kimin tarafından yapılacağını belirlemelisiniz. İstediğiniz takdirde eşyaların paketlenmesini siz yapabilirsiniz. Ancak, bu işi firmaya bırakma şansınız da vardır. Eşya paketlenmesini siz yaptığınız takdirde eşyaların paketleme hatası sonucunda hasar görmesi halinde sorumluluk hiçbir şekilde nakliyat firmasında olmayacaktır. Bu noktada, ufak tefek eşyaların paketlenmesini siz yapabilirsiniz. Beyaz eşya ve mobilyaların paketlenmesini ise kesinlikle nakliyat firmasına bırakmalısınız.

Ankara nakliyat firması arayışlarınızda diğer hususlarda olduğu kadar paketleme işinde de güvenilir bir firmayı tercih etmelisiniz. Paketleme işlemlerinin sorunsuz olarak yapılmasının ardından paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesi gerekmektedir. Bir başka deyişle, kolilerin üzerinde içerisinde ne olduğuyla ilgili uyarı olmalıdır. Bu sayede, taşıma işlemlerini yapan ekip söz konusu koliye nasıl davranacağını fark eder. Eşyaların taşınması ve araçlara istiflenmesinde uyarı etiketlerinin son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Buzdolabı Nasıl Taşınır?

Ankara evden eve nakliyat sürecinde buzdolabınızın taşınmasına önem vermelisiniz. Buzdolabını taşımak için doğru bir ekibin yanı sıra ekipman ve zaman gerekmektedir. Buna ek olarak, doğru adımların izlenmesi de şarttır. İlk adımda gerekli malzemeler toplanmalıdır. Taşıma arabasının yanı sıra halat veya taşıma askıları, ambalaj malzemesi, koli bandı, temizlik malzemeleri toplanmalıdır. Bunun ardından, buzdolabınızı taşımak adına bir gün öncesinden hazırlamalısınız. Bir başka deyişle, bir gün evvel buzdolabının fişini çekmelisiniz. Bu sayede, buzdolabınızın içini temizlemek için en az 8-10 saat kazanmış olacaksınız. Buzdolabının içini temizledikten sonra hareket sırasında yerlerinden çıkması muhtemel rafları çıkartmalısınız. Bu rafları ayrı olarak paketlemelisiniz. Buna ek olarak, kapıları ince bir ip yardımıyla sabitlemelisiniz. Bu sayede, taşıma sırasında size zorluk çıkarmasının önüne geçmiş olursunuz.

Buzdolabınızı taşıma için hazır hale getirmenizin ardından sıra nakliyat firmasına gelmektedir. 70 ila 130 kg arasında değişen buzdolaplarının bilhassa taşıma arabası yardımıyla taşınması gerekir. Buna ek olarak, taşıma halatları kullanılarak birkaç kişinin yardımıyla da taşıma işlemleri yapılabilir. Buzdolabının merdivenlerden aşağıya indirilmesinde veya yukarıya çıkarılmasında dikkatli olmak şarttır.

Buzdolabının taşınmasını yukarıdaki ihtimaller haricinde daha kolay hale getirmek istiyorsanız Ankara asansörlü nakliyat hizmeti sunan bir firmadan yardım alabilirsiniz. Asansörlü sistem sayesinde buzdolabınız başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız çok kolay bir şekilde aşağıya indirilecektir. Ancak, asansörlü nakliyat hizmetinin ücreti normal taşımaya kıyasla biraz daha yüksektir.

Seyahat etmek, insanda hem hüzün, hem mutluluğu ayna anda verir. Bu yolculuk taşınma ile olacaksa, bulunduğunuz ortamdan başka bölgelere taşınma ise vaka daha da değişmiş olur. İnsan gideceği bölgeyi merak etmiş olduğu için neşeli, sadece taşınma da yaşayacağı problemler sebebi ile umutsuz olur. Taşınma, nakil o denli bayağı gelirken bize, işini yapamayanlar nedeniyle taşınma bayağı gelmemektedir. Durup düşündüğümüzde yaşadığımız evin tamamını taşımak oldukça zor ve uğraştırıcı gelir. Ama mecburiyete kalındığında en iyi işi yapanı bulmak, işin en kolayıdır.

Nakliyat işinde insanların karşı firmaya güvenmesi icap eder. Sonuç olarak kıymet vererek alınan, tinsel değerler yüklediğimiz birçok parçalar bulunur evimizde . Ankara Nakliyat, müşterinin sevinçli olabilmesi için her detayı düşünmüştür. Sunulan hizmetlere kaliteden ve özveriden geri kalınmamıştır.

Ilk olarak taşınma sırasında eşyalarınızın yıpranma ve kaza riskini azaltmak için, eşyalarınız sigortalanır. Bu hizmet ile bizim içim mühim olan eşyalara kıymet verildiği belirtilmektedir.

Evden eve meydana getirilen hizmetle iş yarıda bırakılmamaktadır. Her vakit son olarak hizmete kadar bilgileri düşünen firma, mensupları ile yanınızdadır.

Eşyaların özenle yapılacak ambalaj ve paketleme işleminde, yaşanacak geri yerleşim kargaşasını önleyeceklerdir. Süratli ve rahat adımlarla paketlenen eşyalar özenle taşınarak kaza riskini azaltmaktadır.

Parasız ekspertiz hizmeti ile alan kişi memnuniyetini düşünen firma, kendine artı kıymet kazandırmaktadır.

Şehirlerarası yapılacak nakliyat işlerinde, hizmetten geri çekilmemektedir. Şehri içinde meydana getirilen tüm hizmetleri şehirlerarası nakliye işleminde aynen uygulamaktadır.

Yaşayacağınız değişim bir tek ev ile kalmayacaksa, ofis ve iş yeri taşıma hizmeti ile devamını sağlayarak adına yakışanı sergilemektedir. Her detayına yönelerek ofis eşyalarınızı ihtimam ile taşımakta yerleşim için en iyi imkânlar sunmaktadır.

Ankara Nakliyat Hizmetleri

Ankara nakliyat, ismini almış olduğu Ankara ili benzer biçimde hususi seçeneklere haizdir. Binalarda taşınmada yaşanacak sıkıntıları göz ardı etmemektedir. Yüksek katlar, dar alanlardan oluşan binalarda asansörlü hizmet sunmaktadır. Binanın içerisine girmeden dışarıdan sağlanacak asansör hizmeti ile yeni taşındığınız yerde görüntü sahibi olurken, eşyalarınızın korunması düşünülmüştür.

Zaman bize ara ara tüm halinde taşınma değil de, parça olarak taşınma olasılığı sağlar. Bu anlamda yanımız da. Bazen tahsil için, ara ara iş için, ara ara de geçici taşınma için parça eşya taşıma hizmetinden istifade etmek isteyebiliriz. Firma bilgileri düşünerek nakliye adına her alanda hizmet vermektedir. Parça eşya taşıma hizmetinde yanımızda olan firma alan kişi isteğine ehemmiyet vermektedir.

Geride bizlere bir tek yeni adresimizin içerisinde, kıymet verdiğimiz eşyalarla hayata slm demek kalmaktadır.

Bize 0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geçin!