Ayaş Nakliyat

Gelişen dünya düzeninde nakliyecilik sektörünün bu gelişmelere ayak uydurmadan hizmetlerini sürdürmesi olası değildir. Ayaş nakliyat olarak günümüzün modernitesine müsait modern nakliyecilik anlayışıyla hareket eden firmamız siz kıymetli müşterilerinin varlığı ile gün geçtikçe büyümektedir. Bilindiği benzer biçimde evden eve taşımacılığın en mühim kriterleri taşınan eşyaların zarar görmemesi ve taşıma işleminin en kısa vakit içinde tamamlanarak vakit kaybının önüne geçilmesidir. Bunun haricinde yükleme ve boşaltma sırasında meydana gelebilecek hasarların karşılanması ve eşyaların sigortalanması benzer biçimde bütün gereklilikleri yerine getiren firmamız alan kişi memnuniyetini esas alan hizmetler üretmektedir. Asansörlü araçlarımızla meydana getirilen nakil işlemleri ile son aşama süratli ve sıhhatli bir halde yaptığımız nakliyecilik bir tek evden eve ile sınırı olan değildir. Ofis veya işyeri taşımacılığı benzer biçimde her kesinlikle bütün hizmetler aynı titizlik ve ahlaki bakış açısıyla yürütülmektedir.

Söküm Ve Kurulum Bizim İşimiz.

Her biri kendi alanında uzman Mobilya söküm ve montaj elemanlarımızın yanı sıra çamaşır makinesi buzdolabı ile bulaşık makinesi benzer biçimde kırılgan ve pahalı cihazların söküm ve kurulum işlemleri özen ile gerçekleştiriliyor. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan firmamızı arayarak işyerinizin yahut evinizin bulunmuş olduğu mekânı ve katı bildirmek olacaktır. Ayaş Nakliyat şirketimiz eşyalarınızın sigortalanması kapsamında meydana getirilen bulgu ve data edinme çerçevesindeki ekspertiz hizmetimizden hiç bir ücret istek etmemektedir. Kent içi ve şehirlerarası nakil işlemlerinizde firmamız taşınan eşyaların zamanında yerine ulaştırılması garantisi vermektedir. Üstelik en müsait fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin en mühim referansının siz kıymetli müşterilerimiz bulunduğunu bilen bir firma olarak devamlı müşterilerimiz için en iyi olanı yapmak için çalışıyoruz.

İtinalı Paketleme Kaliteli Taşımacılık.

Eşyalarınızın hiç bir halde zarar görmemesi için en kaliteli strafor, poliüretan balonlu araç-gereç, koli ve hurç olarak tabir edilen ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz. Yükleme, taşıma yahut boşaltma işlemleri esnasında meydana gelebilecek her türlü hasar firmamızın ödeme garantisi altındadır. Yılların data birikimi ve tecrübesine haiz ayaş nakliyat firmamız bugüne dek yaptığı işlerin tamamında hizmet standardını hiç aksatmamış bir firma olarak müşterimizin bizimle devamlı çalışacağını düşünerek hizmet üretmektedir. Bu bağlamda taşınacak eşyanın hacmine bakılırsa tahsis ettiğimiz kapasiteli araçlarımızla nakil işleminin en sıhhatli halde sonlanması için gayret sarf etmekteyiz. Bizlere sormak dilediğiniz her türlü mevzuda ulaşabilir ve data edinebilirsiniz. Sorularınız için aşağıda yazılı telefonlarımızı aramanız kafi olacaktır.

Etiketler:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.