Evden Eve Nakliye
blank

Ayaş Nakliyat

Evden eve nakliyat için firma seçimi her şeyden önce gelmektedir. Birçok kişi, nakliyat işlemlerine gereken önemi vermemektedir. Geçmişte kendi araçlarıyla bu işlemleri yapanlar artık hangi firma daha uygun fiyat teklif ediyorsa onu seçmektedirler. Ancak, bu çok ciddi bir hatadır. Çünkü, kaliteli bir firmadan hizmet alınmadığı takdirde taşınma sürecinde eşyaların kırılması veya kaybolması gibi çok ciddi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Ayaş nakliyat hizmeti sunan firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Bilhassa 2010’lu yıllarla beraber nakliyat işlemlerinde asansör kullanılmasının popüler olmaya başladığını söyleyebiliriz. Teknolojinin tüm hayatımızı etkilemesi sayesinde geçmişte olduğu gibi taşınma işlemlerinde bir kamyon ve en az yedi hamal bulmak zorunda kalmıyoruz. Buna ek olarak, yine teknolojinin bir gereği doğrultusunda eşyalarımızın insanlar tarafından taşınması sırasında ortaya çıkabilecek kırılma gibi sorunlarla yüzleşmiyoruz. Asansörlü taşımacılık ile taşınma süreci her şeyden önce kolay ve zevkli hale gelmektedir.

Ayaş asansörlü nakliyat hizmetlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu yöntem ile eşyaların kısa sürede taşınacağını söylemeliyiz. Eskiden olduğu saatler hatta günler süren taşınma süreçleriyle muhattap olmak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yanı sıra, normal taşınmaya kıyasla eşyalarınızın kırılma veya hasar görme riski daha az olacaktır. Taşınma işlemlerinin daha az eleman ile yapılması birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Her şeyden önce, daha az kişiye ücret ödemiş olursunuz. Bunun yanı sıra, çalışma alanında kalabalık olmaması da ciddi bir avantaj olacaktır. Birçok apartmanda merdiven bölümünün dar olması ciddi sorun yaratmaktadır. Bu problemden dolayı eşyaların taşınması daha zor hale gelmektedir. Ayrıca, kaza riski artmaktadır. Ancak, asansörlü taşıma tüm bu dertlere son vermektedir.

Asansörlü taşınma bilhassa çevredekilerin rahatsız edilmesini önlemesi adına doğru bir seçenek olacaktır. Taşınma sürecinden evvel hem bina yönetimine hem de binada yaşayanlara haber verilse dahi tüm gün süren ses ve apartmanın hasar görmesinden dolayı ciddi tartışmalar yaşanabilir. Taşınma sırasında bir de komşularla veya apartmanın olduğu caddedeki dükkan sahipleri ile bu tür bir sorun yaşamak can sıkıcı bir mevzu olacaktır.

Ayaş evden eve nakliyat sürecinde asansörlü sistemden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Ancak, yaşadığınız binanın da bu hizmet için uygun olması gerekiyor. İstanbul’un bu konuda geri kaldığını söyleyebiliriz. Birçok ilçede çok yoğun yapılaşma olduğu için sıkıntı yaşanmaktadır. Ancak, Ankara’nın bu hususta daha düzgün bir şehir olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden, Ankara’da asansörlü taşımacılık daha yaygındır.

Gelişen dünya düzeninde nakliyecilik sektörünün bu gelişmelere ayak uydurmadan hizmetlerini sürdürmesi olası değildir. Ayaş nakliyat olarak günümüzün modernitesine müsait modern nakliyecilik anlayışıyla hareket eden firmamız siz kıymetli müşterilerinin varlığı ile gün geçtikçe büyümektedir. Bilindiği benzer biçimde evden eve taşımacılığın en mühim kriterleri taşınan eşyaların zarar görmemesi ve taşıma işleminin en kısa vakit içinde tamamlanarak vakit kaybının önüne geçilmesidir. Bunun haricinde yükleme ve boşaltma sırasında meydana gelebilecek hasarların karşılanması ve eşyaların sigortalanması benzer biçimde bütün gereklilikleri yerine getiren firmamız alan kişi memnuniyetini esas alan hizmetler üretmektedir. Asansörlü araçlarımızla meydana getirilen nakil işlemleri ile son aşama süratli ve sıhhatli bir halde yaptığımız nakliyecilik bir tek evden eve ile sınırı olan değildir. Ofis veya işyeri taşımacılığı benzer biçimde her kesinlikle bütün hizmetler aynı titizlik ve ahlaki bakış açısıyla yürütülmektedir.

Söküm Ve Kurulum Bizim İşimiz.

Her biri kendi alanında uzman Mobilya söküm ve montaj elemanlarımızın yanı sıra çamaşır makinesi buzdolabı ile bulaşık makinesi benzer biçimde kırılgan ve pahalı cihazların söküm ve kurulum işlemleri özen ile gerçekleştiriliyor. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan firmamızı arayarak işyerinizin yahut evinizin bulunmuş olduğu mekânı ve katı bildirmek olacaktır. Ayaş Nakliyat şirketimiz eşyalarınızın sigortalanması kapsamında meydana getirilen bulgu ve data edinme çerçevesindeki ekspertiz hizmetimizden hiç bir ücret istek etmemektedir. Kent içi ve şehirlerarası nakil işlemlerinizde firmamız taşınan eşyaların zamanında yerine ulaştırılması garantisi vermektedir. Üstelik en müsait fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin en mühim referansının siz kıymetli müşterilerimiz bulunduğunu bilen bir firma olarak devamlı müşterilerimiz için en iyi olanı yapmak için çalışıyoruz.

İtinalı Paketleme Kaliteli Taşımacılık.

Eşyalarınızın hiç bir halde zarar görmemesi için en kaliteli strafor, poliüretan balonlu araç-gereç, koli ve hurç olarak tabir edilen ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz. Yükleme, taşıma yahut boşaltma işlemleri esnasında meydana gelebilecek her türlü hasar firmamızın ödeme garantisi altındadır. Yılların data birikimi ve tecrübesine haiz ayaş nakliyat firmamız bugüne dek yaptığı işlerin tamamında hizmet standardını hiç aksatmamış bir firma olarak müşterimizin bizimle devamlı çalışacağını düşünerek hizmet üretmektedir. Bu bağlamda taşınacak eşyanın hacmine bakılırsa tahsis ettiğimiz kapasiteli araçlarımızla nakil işleminin en sıhhatli halde sonlanması için gayret sarf etmekteyiz. Bizlere sormak dilediğiniz her türlü mevzuda ulaşabilir ve data edinebilirsiniz. Sorularınız için aşağıda yazılı telefonlarımızı aramanız kafi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geçin!