Evden Eve Nakliye

Bağlum Nakliyat

Taşınma işlemi her yaştan insanın gözünü korkutmaktadır. Bu konuda ne yapacağını bilemeyen insanlar çareyi çevrelerine danışmakta bulurlar. Bilhassa firma seçimi konusunda başkalarından yardım isteyenlerin sayısı fazladır. Referans sisteminin bu noktada işe yarayacağını söyleyebiliriz. Çünkü, çevrenizde iyi bir Bağlum nakliyat firması varsa bu firmadan o güne kadar hizmet alan birçok kişi olmuştur. Siz de bu kişilerle bağlantı kurduğunuz takdirde onların tecrübelerini dinleyerek kendi yolunuzu çizebilirsiniz.

İyi Bir Nakliyat Firmasında Hangi Özellikler Bulunmalıdır?

İyi bir nakliyat firmasının tanımının öznel olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü, bu sektörde, nakliyat firmalarının görev tanımları bellidir. Bir firma; müşterisi ile iletişim kuruyorsa, ondan ihtiyacı olan bilgileri alıyorsa ve bu süreci ekibiyle beraber son derece profesyonel bir şekilde yönetiyorsa o firmanın kaliteli olduğunu rahatlıkla söyleyebilirsiniz.

  • Bağlum evden eve nakliyat firması arıyorsanız firmanın her şeyden önce güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Bu noktada, güvenilir ve kurumsal bir nakliyat firması; müşterisinin ihtiyaçlarını tam olarak anlar. Müşterisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunar. Kolileme, ambalajlama ve paketleme gibi hususların firma ile müşteri arasında görüşülerek karara bağlanması gerekir. Bu hususun önceden belirlenmesi dahi bir firmanın ne kadar güvenilir olduğunu gösteren detaylar arasında bulunur. Kolileme ve paketleme gibi detaylara geçiştirici türden cevaplar veren bir firmadan hizmet almayı tercih etmemelisiniz.
  • Kurumsal bir firma arıyorsanız size nasıl yaklaştığına dikkat etmelisiniz. Örneğin, bir firmayla irtibat kurduğunuzda sizden eşyalarınızın fotoğraflarını istiyorsa bu firmanın yüzde yüz doğru bir tercih olacağını söyleyebiliriz. Çünkü, firmalar, müşteriye değil işlerine odaklanırlar. Sizin de eşyalarınız ve evinizle (hem eski hem yeni) ilgili doğru ve eksiksiz bilgiler vermeniz gerekir. Firmalar; öğrendikleri bilgilerin ardından size bir fiyat teklifi sunarlar.
  • Bağlum nakliyat hizmeti sunan firmaların dikkat ettiği bir diğer husus ise nakliyat sözleşmesi olmaktadır. Çünkü, iyi bir firma, vermiş olduğu sözleri her zaman yazılı hale getirir. Anlaşmanızla ilgili tüm detaylar sözleşmeye aktarılacaktır. Bu sayede, hem taşınma sırasında hem de taşınmadan sonra herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçilecektir. Sizinle yazılı bir şey imzalamayan firmaya kesinlikle güvenmemelisiniz.
  • İyi bir firmanın internet sitesinin olması gerekir. Sitede yer alan bilgiler sayesinde firmanın referanslarını ve vermiş olduğu hizmetleri yakından görebilirsiniz. Bunun yanı sıra, sitede firmanın iletişim numaraları olacaktır. Eşyalarınızı taşıyan kamyonun şoförüne ait numaranın bulunması son derece avantajlıdır. Bu sayede, eşyalarınızın güncel durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Artık can bunaltıcı ve tehlikeli bir hal alan nakliye işlerinizden bıkmadınız mı ? Incinen eşyalar, görünmeyen kazalar, zor taşınan dolap ve kanepeler sizi ürkütmüyor mu ? Bu kadar zahmete asla gerek yok. Hem eşyalarınız kırılmasın bununla birlikte size bir şey olmasın. Mazallah incinen eşya olsun da sağlığınız fazlaca daha mühim bir konum. Nitekim taşıma yaparken birçok defa vurulan hatta ölen yurttaşlarımız da oldu. Bu yüzden bu işi bizlere bırakın, hem siz zarar etmeyin bununla birlikte nakliye işlerinizi bizler basit bir halde yerine getirelim. Nasıl hizmetler veriyoruz? Ne yapıyoruz ? bunun hakkındaki sizlere bilgileneceğiniz bir tanıtım makalesi hazırladım. Hizmetlerimizi öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Bu halde başlamış olalım…

Ne Gibi Hizmetler Veriyoruz ?

Firmamız nakliye işleriniz için güvenebileceğiniz bir adrestir. Nakliye işlerinde Bağlum nakliyat olarak sizlere şehir içi ve şehir dışı hizmet sağlamaktayız. Asansörlü nakliyecilik hizmetimiz ile nakliye işleriniz basit ve güvenli bir halde yerine getirilmektedir. Ayrıca taşıma işlemi yapılırken paketleme ve ambalajlama işlemleriyle eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır. Alan kişi memnuniyetine ehemmiyet veren Bağlum nakliyat firmamız ofis ve ev taşımacılığı, şehirler arası ev taşımacılığı, parça eşya taşıma hizmeti, şehir içi nakliyecilik şeklinde hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerin yanında bir de sizler için parasız expert hizmeti de veriyoruz. Üstelik verdiğimiz bütün hizmetler için sigortalı nakliyecilik anlayışı ile eşyalarınız garanti dibine alınıyor Yani ihtimaller içinde bir hasar niteliğinde eşyalarınız sigorta ile garanti dibine alınarak temin ediliyor. Bu muhteşem hizmetler müsait fiyatlarla da birleşince nakliyat işleriniz için en ülkü firmalar içinde firmamız yer ediniyor. İstediğiniz her hizmeti bir telefon ile elde eden firmamız geniş araç flosu ile sizler için en iyi hizmet koşullarını oluşturmuştur. Nakliye işlerinizi satın alan odaklı gerçekleştirmemiz de en çok tercih edilen nakliye firması olmamızda mühim bir rol oynamıştır. Şayet siz de hizmetlerimizden istifade etmek talep eder, fiyatlar hakkındaki data sahibi olmak dilerseniz vereceğimiz komünikasyon numaraları ile temasa geçebilirsiniz.

Firma İletişim

En iyi nakliye hizmetini sizlere elde eden firmamız, komünikasyon numaralarından temasa geçebilmeniz ve hizmetler hakkındaki data alabilmeniz için aradığınız her an ulaşabileceğiniz bir davet hattı oluşturmuştur. 7/24 iletişime geçebileceğiniz firmamızda hizmet ve fiyatlar hakkındaki data sahibi olmak dilerseniz aşağıda vereceğimiz numaraları arayabilirsiniz.

İLETİŞİM : ( 0312 ) 381 08 08

7/24 GSM : 0 537 955 47 42

İletişime Geçin!