Bağlum Nakliyat

Artık can bunaltıcı ve tehlikeli bir hal alan nakliye işlerinizden bıkmadınız mı ? Incinen eşyalar, görünmeyen kazalar, zor taşınan dolap ve kanepeler sizi ürkütmüyor mu ? Bu kadar zahmete asla gerek yok. Hem eşyalarınız kırılmasın bununla birlikte size bir şey olmasın. Mazallah incinen eşya olsun da sağlığınız fazlaca daha mühim bir konum. Nitekim taşıma yaparken birçok defa vurulan hatta ölen yurttaşlarımız da oldu. Bu yüzden bu işi bizlere bırakın, hem siz zarar etmeyin bununla birlikte nakliye işlerinizi bizler basit bir halde yerine getirelim. Nasıl hizmetler veriyoruz? Ne yapıyoruz ? bunun hakkındaki sizlere bilgileneceğiniz bir tanıtım makalesi hazırladım. Hizmetlerimizi öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Bu halde başlamış olalım…

Ne Gibi Hizmetler Veriyoruz ?

Firmamız nakliye işleriniz için güvenebileceğiniz bir adrestir. Nakliye işlerinde Bağlum nakliyat olarak sizlere şehir içi ve şehir dışı hizmet sağlamaktayız. Asansörlü nakliyecilik hizmetimiz ile nakliye işleriniz basit ve güvenli bir halde yerine getirilmektedir. Ayrıca taşıma işlemi yapılırken paketleme ve ambalajlama işlemleriyle eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır. Alan kişi memnuniyetine ehemmiyet veren Bağlum nakliyat firmamız ofis ve ev taşımacılığı, şehirler arası ev taşımacılığı, parça eşya taşıma hizmeti, şehir içi nakliyecilik şeklinde hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerin yanında bir de sizler için parasız expert hizmeti de veriyoruz. Üstelik verdiğimiz bütün hizmetler için sigortalı nakliyecilik anlayışı ile eşyalarınız garanti dibine alınıyor Yani ihtimaller içinde bir hasar niteliğinde eşyalarınız sigorta ile garanti dibine alınarak temin ediliyor. Bu muhteşem hizmetler müsait fiyatlarla da birleşince nakliyat işleriniz için en ülkü firmalar içinde firmamız yer ediniyor. İstediğiniz her hizmeti bir telefon ile elde eden firmamız geniş araç flosu ile sizler için en iyi hizmet koşullarını oluşturmuştur. Nakliye işlerinizi satın alan odaklı gerçekleştirmemiz de en çok tercih edilen nakliye firması olmamızda mühim bir rol oynamıştır. Şayet siz de hizmetlerimizden istifade etmek talep eder, fiyatlar hakkındaki data sahibi olmak dilerseniz vereceğimiz komünikasyon numaraları ile temasa geçebilirsiniz.

Firma İletişim

En iyi nakliye hizmetini sizlere elde eden firmamız, komünikasyon numaralarından temasa geçebilmeniz ve hizmetler hakkındaki data alabilmeniz için aradığınız her an ulaşabileceğiniz bir davet hattı oluşturmuştur. 7/24 iletişime geçebileceğiniz firmamızda hizmet ve fiyatlar hakkındaki data sahibi olmak dilerseniz aşağıda vereceğimiz numaraları arayabilirsiniz.

İLETİŞİM : ( 0312 ) 381 08 08

7/24 GSM : 0 537 955 47 42