Evden Eve Nakliye
blank

Batıkent Nakliyat

Evden eve nakliyat başta olmak üzere şehirler arası nakliyat ve kısacası taşınma işleminin her aşaması son derece zor ve streslidir. Bu noktada, evini taşıtmayı düşünen birisi olarak bu süreci daha rahat geçirmek ve hiçbir şeye karışmadan yalnızca işlemleri izlemek istiyorsanız kaliteli bir nakliyat firmasıyla çalışmalısınız. Peki, Batıkent nakliyat firması seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Doğru Nakliyat Firması Nasıl Seçilir?

Nakliyat firması seçiminde dikkat etmeniz gereken hususların hepsi firmayla ilgili değildir. Her şeyden önce, bu süreçte taleplerinizin ne olduğunu bilmelisiniz.

  • Taşınmak istediğiniz tarih son derece önemlidir. Yaz aylarında taşınmak istiyorsanız firmadan daha önceden randevu almalısınız. Çünkü, yaz ayları, genellikle herkesin taşınmak için tercih ettiği dönemdir. Bunun yanı sıra, taşınacağınız tarihi ne kadar esnekleştirdiğiniz de mühimdir.
  • Eşyalarınızın sayısı ve sizin için ne kadar önemli olduğu da son derece mühim! Çünkü, bazı eşyalarınızı gözden çıkarabiliyorsanız sizin için avantaj olacaktır. Taşınma sürecinden evvel eşyalar arasında ayıklama yapmalısınız. Ayrıca, kaç adet ağır sayılabilecek eşyanızın olduğu veya mobilya sayınızın ne olduğu gibi hususları tespit etmelisiniz. Bu bilgiler sayesinde kaç adet kolinin eşyalarınız için gerekli olduğunu da otomatik olarak belirlemiş olursunuz.
  • Evinizin konumu bu süreçteki en önemli detaylardan birisi! Çünkü, nakliyat kamyonu, evinizin önüne yanaşamıyorsa ciddi sıkıntılar yaşayacaksınız demektir. Ayrıca, evinizin kaçıncı katta olduğu ve eşyaların nasıl indirileceği de bilhassa firma tarafından bilinmesi gereken bir husustur. Batıkent asansörlü nakliyat firması için uygun özelliklere sahip eviniz varsa bu tür bir firmayı tercih edebilirsiniz. Aksi takdirde, eşyalarınız merdiven ile indirilecektir.
  • Evinizi nereye taşıyacağınız belli olmalıdır. Aksi takdirde, firmanın gidilecek mesafeyi ayarlaması ve size fiyat teklifi vermesi mümkün olmaz.
  • Eşyalarınızın yeni evinize en çok kaç günde gelmesini istediğinizi belirlemelisiniz. Ödeyeceğiniz ücret de bu isteğinize bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.
  • Batıkent evden eve nakliyat sürecinde hizmet almak istediğiniz firmaya her şeyi detaylı olarak bildirmelisiniz. Bilhassa evinizin kaç oda olduğu, yeni evinizin hangi katta olduğu ve eşyaların nasıl taşınacağı, evde olan ancak taşınmayacak olan eşyaların listesi, hangi eşyaları sizin paketleyeceğiniz, paketlemeye ne zaman başlayacağınız, taşınma planınızın hazır olup olmadığı gibi hususlar taşınma işlemleri başlamadan evvel firmayla paylaşılması gereken bilgilerdir.

Sonuç olarak, evden eve nakliyat sürecinin sorunsuz tamamlanması adına kaliteli bir firma seçiminden evvel sizin bazı hususları netleştirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde, işini en iyi yapan firmayı seçseniz dahi sorun yaşarsınız.

Nakliye her ne kadar üstünde fazlaca durulmasa da oldukca mühim bir mevzudur. Bu nedenle evden eve taşımacılıkta nakliye firması tarzı oldukca önemlidir. Şayet kaliteli ve satın alan memnuniyetine her şeyden fazla ehemmiyet veren bir firma ile çalışırsanız taşınma dönemi zor değil geçecektir. Ankara’da en kaliteli nakliye şirketlerinin başlangıcında gelen Batıkent Nakliyat, hem sunmuş olduğu hizmet kalitesi ve hızı bununla beraber satın alan memnuniyetine verdiği önemle birçok fert tarafınca tercih edilmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olması şirketin işine ve müşterilerine ne kadar kıymet verdiğini gösterir niteliktedir.

Neden mi Batıkent Nakliyat?

Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler firma ile iletişime geçmekte ve talep eder şehir içi talep eder şehirlerarası nakliye hizmetini kaliteli bir halde alabilmektedir. Firmanın sunduğu evden eve nakliyat hizmeti asansörlü nakliyecilik hizmeti ile gerçekleştirilmektedir. Kent içi yahut şehirlerarası taşımacılıkta asansörlü taşıma sistemi ile eşyalar hem daha güvenli bununla beraber daha süratli bir halde taşınabilmektedir. Ev haricinde ofis ve iş yeri taşımacılığı da tekrar Batıkent Nakliyat tarafınca gerçekleştirilmektedir. Ofisinizi eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyecek biçimde şehir içi yahut şehirlerarası olarak taşıyabilmeniz mümkündür. Üstelik bunu hangi fiyata taşıyabileceğinizi parasız ekspertiz hizmeti ile nakliyeden ilkin öğrenebiliyorsunuz. Böylece hizmet almadan ilkin fiyat alabiliyor ve sonrasında fazladan bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Şehirlerarası ev taşımacılığında da kaliteli ve müsait fiyatlı hizmet sunan firma müşterilerine en süratli ve en kaliteli nakliyecilik hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Taşınma sırasında eşyaların herhangi bir zarar yahut deformasyon görmemesi için paketleme ve ambalaj hizmeti de sunulmaktadır. Böylece kıymetli eşyalarınız taşınma işlemi esnasında herhangi bir kırılma yahut en minik bir çizilmeye bile maruz kalmaz. Bu da Batıkent Nakliyat firmasının sunmuş olduğu kaliteli hizmet hakkındaki ne kadar iyi bulunduğunu görmenize imkan tanıyor. Parça eşya taşıma hizmeti sunan firma eşyanızın miktarı ne kadar olursa olsun paketleme ve ambalaj hizmetini her işlemde kaliteli bir halde uygulamaktadır. Kent içi ve şehirlerarası eşya taşımada mesafe ne kadar olursa olsun sigorta yapılmaktadır. Sigortalı nakliyat yaşanabilecek herhangi negatif bir duruma karşı sizin zarara uğramanızı engellemektedir. Herhangi bir kaza yahut eşyanın zarar görmesi niteliğinde kaybınız sigorta tarafınca karşılanmaktadır. Bu da gönül rahatlığı ile Batıkent Nakliyat’ı tercih etmeniz için geçerli sebeplerden bir tanesidir. Bizimle komünikasyon oluşturmak ve parasız ekspertiz benzer biçimde ekstralarımızdan istifade etmek için komünikasyon adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Ofis: 0312 381 08 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geçin!