Evden Eve Nakliye
blank

Çankaya Nakliyat

Nakliyat firması arıyorsanız bazı hususları dikkate almanız gerekiyor. Çünkü, taşınma sürecinin sorunsuz geçmesi adına iyi bir nakliyat firmasıyla çalışmanız şarttır. Piyasada bulunan ve merdiven altı olarak tabir edilen firmalarla çalıştığınız takdirde ev taşıma süreciniz bir kabusa dönüşebilir. Çankaya nakliyat firması arıyorsanız önünüzde çok fazla seçenek bulunuyor. Ancak, yine de firma seçiminde dikkat etmeniz gereken birçok husus var!

Nakliyat Firması Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Nakliyat firmasından kaç kişinin çalışmak için eve geleceği son derece önemlidir. Bir taşınma işleminde genellikle üç veya dört kişi görevlendirilmektedir. Ancak, asansörlü taşıma yöntemini tercih ediyorsanız bu sayı ikiye bile düşebilir. Asansörlü taşımalarda insan gücüne çok fazla ihtiyaç duyulmamasından dolayı avantajlı sayılırsınız. Fakat, elle yapılacak bir taşıma işlemi söz konusu olduğunda ortalama dört kişinin bu işlemlerde görevlendirilmesi gerekir. Bunun yanı sıra, taşınma işlemlerinde ne kadar kişinin çalışacağı aslında taşınılacak evin ne kadar uzak olduğuyla da yakından alakalıdır. Şehirler arası nakliyat işlemlerinde eleman sayısı daha fazla olur. Yükleme ve boşaltma işleminin uzun sürmesinden dolayı bu süreci en kısa sürede bitirmek gerekir. Bu noktada, gidilecek mesafe fazlaysa ve işin tek bir günde bitmesi isteniyorsa yedi veya sekiz elemanın çalıştırılmasına da rastlanabilir.

Ev Sahibine Düşen Sorumluluklar Nelerdir?

Çankaya evden eve nakliyat sürecinde her şeyin firmada bittiğini söyleyemeyiz. Çünkü, ev sahibine düşen çok sayıda sorumluluk bulunmaktadır. Ev sahibi hiçbir şekilde eşya taşımayacaktır. Ancak, planlama noktasında yapması gereken çok fazla şey bulunmaktadır. Ev sahibi; firmanın işini kolaylaştıracak şeyler yaptığı takdirde taşınma süreci herkes için daha kolay geçecektir. Nakliye aracı gelmeden evvel ev sahibinin araç için uygun bir yer ayarlaması gerekir. Bu sayede, firma, evin olduğu sokağa geldiği zaman park edecek yer bulmak için saatlerini harcamaz.

Bir diğer önemli husus ise ambalajlamanın kimin tarafından yapıldığı noktasında olmaktadır. Ambalajlamayı ev sahibi yaptığı takdirde eşyaların taşınma sırasına göre düzenlenmesi gerekir. Eşyaları araca yüklerken ve boşaltırken bu kurala uygun olarak hareket etmek şarttır. Bunun yanı sıra, ev sahibinin kişisel eşyalarını tamamen paketleyip kaldırması gerekir. Bilhassa özel ve değerli eşyalarıyla ilgili gereken hassasiyeti göstermesi şarttır.

Çankaya asansörlü nakliyat hizmeti almayı tercih ettiyseniz işinizin daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, yine de evinizin konumunun asansörlü taşıma için uygun olup olmadığına bakmalısınız. Nakliyat firmasını da bu konuyla ilgili olarak bilgilendirmelisiniz.

Nakliye işleri artık günümüzde teknoloji ve sanayileşme ile birlikte rahat bir hale geldi. Nakliye işlerinde incinen eşyalar, taşınması zor kanepeler ve buz dolapları, bin bir türlü zahmet ve eziyet artık tarihe karıştı diyebiliriz. Nakliye firmamızın kendini geliştirerek hizmetlerini arttırmasıyla evinizi ve ofisinizi taşırken yalnız izlemeniz kafi olacaktır. Firmamızın verdiği hizmetler ile nakliye işleriniz sorunsuzca halledilecektir.

Ne Gibi Hizmetler Veriyoruz ?

Evvela nakliye firmamızın evden eve nakliye işleriniz için tercih edeceğiniz en müsait ve emin adres bulunduğunu belirtmemiz icap eder. Bugüne kadar binlerce ferdin nakliye işlerini sorunsuzca yerine getirmemiz de misyonumuzu ve anlayışımızın satın alan odaklı gerçekleştiğini gösteriyor. Bütün nakliye işlerinizde asansörlü nakliyecilik hizmeti veriyoruz. Bunun yanı sıra şehirler arası ev taşımacılığı, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi taşımacılığı ve parasız expertiz benzer biçimde muhtelif hizmetleri sizlere sunmaktayız. Üstelik bütün nakliye işlerinizde sigortalı nakliyat anlaşması ile zarar gelebilecek bütün eşyalarınızı garanti dibine almaktayız. Eşyalar taşınırken sanki kendi eşyalarımızı taşıyorcasına paketleme ve ambalajlama yapıyoruz. Çankaya nakliyat güvencesi ile sizin mağdur olmanız hiç mevzubahis olması imkansız. Firmamızın müsait tutarları ve verdiği geniş hizmetler ile nakliye denince akla gelen ilk firma olmasını da satın alan odaklı çalışmalarımıza ve nakliye işlerindeki başarımıza borçluyuz. Firmamızdan alacağınız birçok hizmet için ortak noktamız emniyet anlayışı olmuştur. Çankaya nakliyat ve şehir dışı nakiyat işleriniz verdiğimiz hizmetlerde isteklerinize gore şekillenebilmektedir. İstediğiniz hizmeti seçerek verdiğimiz komünikasyon numaraları ile temasa geçebilirsiniz. Firmamız dilediğiniz her bölgeye hizmet vermektedir. Kent içi ve şehir dışına hizmet veren firmamız geniş araç flosu ile sizlere güzel bir hizmet vermenin yanı sıra ek olarak güler yüzlü personelleri ile siz değerli ziyaretçilerimizin eli değmeden tüm işleri sorunsuzca yerine getirmektedir. Eşyalarınız hiç bir halde zarar görmeden güvenli ellerde yerine götürülür ve ihtimaller içinde bir hasar niteliğinde bahsettiğimiz sigortalı nakliyat anlaşması ile anında sizlere zararınızın karşılığı verilir. Böylesine emniyet odaklı çalışan firmamızı tercih etmek sizleri ne olursa olsun memnun edecektir. Firmamızın komünikasyon bölümünü ziyaret ederek veya verilen numaralar ile temasa geçerek merak ettiklerinizi sorabilir ve fiyat sıralaması ile alakalı data sahibi olabilirsiniz.

Firma İletişim

Firmamızla temasa geçmek ve verilen hizmetlerden istifade etmek için sizlere iki tane telefon numarası bırakıyoruz. Bu numaralardan firmamız ile iletişimi geçebilir ve nakliye işlerinizi güvenle bizlere teslim edebilirsiniz. Çankaya nakliyat için firmamız ile iletişime geçmek için aşağıda verdiğimiz numaraları kullanabilirsiniz.

İletişime Geçin!