Çayyolu Nakliyat

Taşınmak neredeyse hepimiz için oldukca zor ve zahmetlidir. Eşyaları kolilemek, araçlara taşımak ve yeni evinizde yine yerleştirmek günlerinizi alabilir. Taşınmanın bu denli zor olması nedeni ile pek oldukca insan evi eskimiş, yıpranmış olması durumunda yeni bir yere taşınmak istemez. Fakat her mevzuda olduğu şeklinde ev taşıma hikayesinde da sizin için işleri halledecek pek oldukca nakliyat firması mevcut. Çayyolu nakliyat firması evden eve nakliyata ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sunmaktadır. İşte hizmetlerimiz:

Hizmetlerimiz

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Bundan ortalama beş sene öncesine kadar oldukca ender karşılaştığımız yük asansörleri artık evden eve nakliyat firmaları tarafınca sık sık kullanılmaktadır. Yük asansörü kullanılmadan ilkin eşyalar dar merdivenlerden ve yüksek biralardan insan gücü ile indirilmek zorunda kalıyordu. Bu konum hem eşyalarınızın taşıma, ve binadan çıkarma işlemleri esnasında daha oldukca zarara uğramasına sebep oluyor bununla birlikte taşınma işlemi günlerce sürebiliyordur. Tekerlekli yük asansörleri yardımıyla kaçıncı katta oturursanız oturun birkaç saat içinde ve oldukca azca sayıda personel ile eşyalarının güvenle araçlara yüklenecektir. Tekerlekli yük asansörlerin portatiftir. Bina dış yüzeyinden kurulumu sağlanır. Tekerlekli yük asansörlerinde buzdolabı, koltuk ekibi şeklinde büyük ve ağır eşyaların taşınması da son aşama rahat ve güvenlidir. Tekerlekli yük asansörleri ile daha azca personelle nakliyat hizmetinin yürütülebiliyor olmasından ötürü hem daha azca maliyetle, bununla birlikte oldukca daha kısa süre diliminde taşınmasına destek olacaktır.

Geniş Araç Filomuz

Çayyolu nakliyat firması olarak her ihtiyacınıza yanıt verebilecek özellikte geniş ve donanımlı bir araç filomuz mevcuttur. Ev ve ofis eşyası nakliyatlarında kapalı kasa araçlar kullanmaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmetleri

Çayyolu nakliyat firması olarak paketleme hizmeti de sunmaktayız. Ambalajlama hizmeti istek etmeniz niteliğinde A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı zarar görmeyecekleri halde paketliyor ve yeni evinize nakliyatını sağlıyoruz. Paketleme işlemleri esnasında ambalajlanacak eşyaların türüne ve dokusuna müsait malzemeler kullanmak zarar görme risklerini azaltmak açısından son aşama mühimdir. Bu sebeple Beyaz eşyalar için hususi keçe nakliyat kumaşları, mobilyalar için ise darbeyi azaltıcı havalı naylonlar kullanmaktayız.

Parasız Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmetimiz parasız olup, firmamız sigortalı olarak nakliyat hizmeti sunmaktadır. Taşınma işleminiz esnasında iş ve iş güvenliğine son aşama ehemmiyet veriyoruz. Her türlü tedbiri ve emniyet önlemini sağlıyoruz. Buna karşın eşyalarınızda bir zarar oluşması niteliğinde zararınızın tamamını anlaşmalı sigorta şirketimiz karşılayacaktır. Bize 0537 955 47 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.