Evden Eve Nakliye
blank

Dikmen Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe çok sayıda firmanın varlığından bahsedebiliriz. Ancak, bu firmaların birçoğunun hizmet kalitesi son derece düşüktür. Buna ek olarak, sigorta yapmazlar veya yaptıkları sigorta yetersizdir. Birçok nakliyat firmasının sigorta kapsamında yalnızca eşyaların araç içerisindeyken aracın kaza yapması halinde ortaya çıkan zararları karşılamak yer alır. Ancak, taşınma sırasında ekibin yapmış olduğu hatalardan dolayı yaşanacak durumlar yer almamaktadır. Bu noktada, Dikmen evden eve nakliyat işlemleri için tercih edeceğiniz firmanın nakliyat sözleşmesinin daha detaylı olmasına dikkat etmelisiniz.

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Ankara’nın herhangi bir semtinde yaşıyorsanız nakliyat firması bulmanız pek zor olmaz. Çünkü, çok sayıda firma bu tür bir hizmet vermektedir. Fakat, kaliteli bir firmayı tercih etmediğiniz takdirde kolaylıkla sonlanması gereken bu süreç sizin için bir ızdırap olacaktır. Buna ek olarak, size de çok fazla sorumluluk düşmektedir.

  • Her şeyden önce, nakliyat firması ne kadar eşyanız olduğunu bilmelidir. Nakliyat firması ile anlaştıktan sonra sahip olduğunuz tüm eşyaların fotoğrafını çekip WhatsApp veya herhangi bir iletişim kanalı üzerinden firmaya göndermeniz gerekir. Nakliyat fiması; eşyaların sayısına veya özelliklerine bakarak size bir fiyat teklifi sunacaktır. Bu noktada, eşyalarınızı gizlememelisiniz. Firmaya eşya sayınızı net olarak bildirmediğiniz takdirde taşınma günü yaşanacak sorunlara hazır olmalısınız.
  • Fiyatlamanın adil olması için eşya sayısı kadar evinizle ilgili diğer bilgileri de eksiksiz olarak vermelisiniz. Eşyaların çıkarılacağı kat sayısı başta olmak üzere eşyaların ne kadar mesafeye taşınacağı, ev ile kamyon arasında kamyon mesafesi, eşyaların istenilen kata nasıl taşınacağı gibi hususlar son derece önemlidir. Çünkü, firmalar, bu bilgilere bakarak fiyatlama yaparlar. Bu detaylar hakkında yanlış bilgiler verdiğiniz takdirde firma sizden daha yüksek bir ücret isteyecektir. Kamyondan eve eşya taşıma mesafesinin 25 km’den fazla olduğu hallerde firmaların daha çok ücret talep ettiklerini söyleyebiliriz.
  • Eşyaların paketlenmesi ise farklı bir unsur olarak dikkat çekmektedir. Bilhassa paketlemeyi kimin yapacağı son derece önemlidir. İstediğiniz takdirde hiçbir işe elinizi sürmeden paketleme ve diğer hususların firma tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yine istediğiniz takdirde kolileme işlerini siz yapabilirsiniz. Bu noktada, firma, istenilen paketleme hizmetine göre fiyatlama yapmaktadır.
  • Dikmen nakliyat sürecinde önemli detaylardan birisi de eşyaların nasıl taşınacağı noktasında olmaktadır. Bu noktada, evinizin konumu asansörlü taşıma işlemleri için müsaitse bu hizmeti alabilirsiniz. Dikmen asansörlü nakliyat hizmeti almayı tercih ettiğiniz takdirde fiyatlandırma farklı olacaktır.

Dikmen ilçemizde müşterilerimize özenle hizmet veren firmamız nakliyat ve taşınma işlerinizde size destek olmakla kalmayacak taşınma yükünüzün tümünü üzerine alacaktır. Dikmen Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmeti ile ofisler arasındaki nakliye hizmetlerini hem şehir içerisinde, aynı zamanda şehirlerarasında aynı disiplinle sürdürmekteyiz. Firmamızın başarısında en çok güvendiğimiz unsurlar, güvenilirliğimiz, uzman ekibimiz ve son teknolojide olan araçlarımızdır. Firmamızın amacı haiz olduğunuz eşyalarınızı yıpratmadan ivedi ve güvenli bir halde arzu ettiğiniz yere teslim edilmesini sağlamaktır. Firma olarak öncelik verdiğimiz husus alan kişi memnuniyeti ve müşterilerimizin bizlere emanet olarak teslim etmiş olduğu eşyalarını kendi eşyamız benzer biçimde koruyup kollayarak, yerlerine ulaştırılmasını uzman ekibimizle beraber ve profesyonel bir halde sağlamaktır.

Paketleme ve Ambalaj

Firmamız Dikmen evden eve nakliyat olarak paketleme işlemine bayağı fazla ehemmiyet vermektedir. Bunun için taşınma öncesinde eşyaları niteliği tespit edilerek, her bir eşya türü için değişik paketleme yöntemi uygulamaktayız. Bazı eşyalar kırılmayacak biçimde paketlenirken, bazıları da çarpma halinde ezilme ve çizik olmayacak bir şekilde paketlenir. Şundan dolayı biliyoruz ki, itinalı bir paketleme yapılmadığı durumlarda gerek büyük eşyalarınız, gerekse ufak mutfak eşyalarınız, geri dönüşü olmayan hasarlar ve zararlara maruz kalabilmektedir. Ancak firmamızın geliştirdiği paketleme sistemi eşyalarınızın zarar görmemesi amacıyla aldığımız ilk ve en mühim önlemdir.

Parça Eşya Taşıma Sistemi

Gerek şehir içerisinde gerekse şehirlerarasında olsun, ofisinizin yahut evinizin eşyalarının bir bölümünün taşınmasını istemeniz halinde, Dikmen Nakliyat olarak size bu mevzuda da destek olacağız. Taşınma işleminin yapılabilmesi için tüm eşyalarınızın taşınması benzer biçimde bir koşul bulunmamaktadır. Parça eşya taşıma işlemi yapılırken taşınan ve taşınmayan eşyalara hiç bir zarar vermeden paketlenmesi ve taşınması firmamız tarafınca sağlanır.

Asansörlü Taşıma Teknolojisi

Asansörlü taşıma son teknolojideki bir sistem olup, taşınacak eşyalarınızın güvenli bir halde yerlerine teslim edilmesini elde eden ve hem de asansör ile merdivenlerin öteki insanoğlu tarafınca kullanılmasını engellemeyerek ve asansörün bozulmasına sebep olmayarak taşınma işleminizin yapılmasını sağlar. Ayrıyeten taşınma işleminizi zaman olarak oldukca fazla kısaltmakta, yeni evinize yahut ofisinize yerleşmeniz için size süre kazandırmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Firmamız tarafınca meydana getirilen nakliyat hizmetleri Dikmen Nakliyat olarak, sigorta kapsamı altında da yapılabiliyor. Eşyalarınızın bir yerden başka bir yere nakli sırasında nefes kesecek afetler benzer biçimde nedenlerle yahut başka herhangi bir nedenle hasar görmesi halinde zararınızı karşılayarak, maddi kaybınızın giderilmesini sağlamaktadır. Firma olarak bizler her ihtimale karşı müşterilerimize bu seçeneği öneri ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geçin!