Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen ilçemizde müşterilerimize özenle hizmet veren firmamız nakliyat ve taşınma işlerinizde size destek olmakla kalmayacak taşınma yükünüzün tümünü üzerine alacaktır. Dikmen Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmeti ile ofisler arasındaki nakliye hizmetlerini hem şehir içerisinde, aynı zamanda şehirlerarasında aynı disiplinle sürdürmekteyiz. Firmamızın başarısında en çok güvendiğimiz unsurlar, güvenilirliğimiz, uzman ekibimiz ve son teknolojide olan araçlarımızdır. Firmamızın amacı haiz olduğunuz eşyalarınızı yıpratmadan ivedi ve güvenli bir halde arzu ettiğiniz yere teslim edilmesini sağlamaktır. Firma olarak öncelik verdiğimiz husus alan kişi memnuniyeti ve müşterilerimizin bizlere emanet olarak teslim etmiş olduğu eşyalarını kendi eşyamız benzer biçimde koruyup kollayarak, yerlerine ulaştırılmasını uzman ekibimizle beraber ve profesyonel bir halde sağlamaktır.

Paketleme ve Ambalaj

Firmamız Dikmen evden eve nakliyat olarak paketleme işlemine bayağı fazla ehemmiyet vermektedir. Bunun için taşınma öncesinde eşyaları niteliği tespit edilerek, her bir eşya türü için değişik paketleme yöntemi uygulamaktayız. Bazı eşyalar kırılmayacak biçimde paketlenirken, bazıları da çarpma halinde ezilme ve çizik olmayacak bir şekilde paketlenir. Şundan dolayı biliyoruz ki, itinalı bir paketleme yapılmadığı durumlarda gerek büyük eşyalarınız, gerekse ufak mutfak eşyalarınız, geri dönüşü olmayan hasarlar ve zararlara maruz kalabilmektedir. Ancak firmamızın geliştirdiği paketleme sistemi eşyalarınızın zarar görmemesi amacıyla aldığımız ilk ve en mühim önlemdir.

Parça Eşya Taşıma Sistemi

Gerek şehir içerisinde gerekse şehirlerarasında olsun, ofisinizin yahut evinizin eşyalarının bir bölümünün taşınmasını istemeniz halinde, Dikmen Nakliyat olarak size bu mevzuda da destek olacağız. Taşınma işleminin yapılabilmesi için tüm eşyalarınızın taşınması benzer biçimde bir koşul bulunmamaktadır. Parça eşya taşıma işlemi yapılırken taşınan ve taşınmayan eşyalara hiç bir zarar vermeden paketlenmesi ve taşınması firmamız tarafınca sağlanır.

Asansörlü Taşıma Teknolojisi

Asansörlü taşıma son teknolojideki bir sistem olup, taşınacak eşyalarınızın güvenli bir halde yerlerine teslim edilmesini elde eden ve hem de asansör ile merdivenlerin öteki insanoğlu tarafınca kullanılmasını engellemeyerek ve asansörün bozulmasına sebep olmayarak taşınma işleminizin yapılmasını sağlar. Ayrıyeten taşınma işleminizi zaman olarak oldukca fazla kısaltmakta, yeni evinize yahut ofisinize yerleşmeniz için size süre kazandırmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Firmamız tarafınca meydana getirilen nakliyat hizmetleri Dikmen Nakliyat olarak, sigorta kapsamı altında da yapılabiliyor. Eşyalarınızın bir yerden başka bir yere nakli sırasında nefes kesecek afetler benzer biçimde nedenlerle yahut başka herhangi bir nedenle hasar görmesi halinde zararınızı karşılayarak, maddi kaybınızın giderilmesini sağlamaktadır. Firma olarak bizler her ihtimale karşı müşterilerimize bu seçeneği öneri ediyoruz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.