Evden Eve Nakliye

Eryaman Nakliyat

Herhangi bir sebepten dolayı şehir içi veya şehirler arası taşınma işlemlerinizi gerçekleştirecekseniz iyi bir nakliyat firmasıyla çalışmanız gerekir. Bu noktada, bu işi en iyi şekilde yapacak bir Eryaman nakliyat firması bulmanızın dışında size düşen birçok sorumluluk vardır. Her şeyden evvel, evinizi en iyi şekilde toplamalısınız. Bu sayede, nakliyat firmasına yardımcı olursunuz. Ayrıca, taşınma işlemlerinin daha kısa sürede bitmesini sağlarsınız. Peki, ev toplama işlemleri nasıl yapılmalı?

Taşınırken İşinize Yarayacak Ev Toplama Teknikleri

Taşınmaya karar verdikten sonra yavaş yavaş hazırlıklara başlamalısınız. Bu noktada, ilk olarak koli biriktirmeniz doğru bir tercih olacaktır. İşime yaramaz düşüncesiyle bir köşeye atıp bıraktığınız koliler bu süreçte en büyük yardımcınız olabilir. Eğer yeterli sayıda koliniz yoksa market, beyaz eşya veya mobilya mağazalarından koli ve paketleme malzemesi satın alabilirsiniz. Bilhassa beyaz eşya mağazalarında işinize yarayacak türden malzemeleri kesinlikle bulacaksınız. Büyük koli ve beyaz eşya straforlarını alarak buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünleri paketleyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak koli bulamadığınız takdirde neredeyse her ilçedeki ambalaj ürünleri satan bir dükkana giderek balonlu naylon ve koli satın alabilirsiniz. Buna ek olarak, çaresiz kaldıysanız internetten bu tür ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Eryaman evden eve nakliyat sürecinde tüm işlemler koli bulmakla sınırlı değil! Eşyalarınızı taşıma işlemine geçmeden evvel hangi eşyalarınızı götürüp götürmeyeceğinize karar vermelisiniz. İhtiyaç duymadığınız eşyaları bağışlayabilir, satabilir veya atabilirsiniz. Bu sayede, çok daha az eşyayı paketlemek ve götürmek zorunda kalırsınız. Bu kararı verdiyseniz evden çok sayıda fazlalık çıkacağı noktasında emin olmalısınız. Hangi eşyaları götüreceğiniz noktasında yeni taşınacağınız evin özelliklerini de dikkate almalısınız. Eski evinizden çok daha küçük bir eve taşınıyorsanız doğal olarak bazı eşyaları elemeniz gerekecektir.

Bir sonraki aşamada paketlemeyi nasıl yapacağınızı planlamalısınız. Paketleme sırasında ilk olarak sıklıkla kullanmadığınız eşyaları yavaş yavaş kolilere doldurmaya başlamalısınız. Paketlemenin belirli bir sırayla olması son derece önemlidir. Bu noktada, her oda için farklı bir plan yapmanız doğru olacaktır. Hazırladığınız koliler hangi odaya ait ise koliyi o odanın bir köşesine dizebilirsiniz. Paketleme sıralamasını da önceliklerinize göre yapabilirsiniz.

Eryaman asansörlü nakliyat hizmeti alıyorsanız paketleme konusunda da bu durumu göz önünde bulundurmanız gerekir. Değerli eşyalar, nakit ve değerli evraklar; paketleme ve asansöre yerleştirme konusunda öncelik tanımanız gereken eşyalar arasında olacaktır. Geri kalanları ise kırılacak ve dökülecek eşyalara göre belirleyebilirsiniz.

Taşınmaya karar verdiniz ve taşınacak pek oldukça eşyanız var. Bütün eşyalar bir bir kolilere konulacak ve paketlenecek. Ardından evin dışına eşyalar çıkarılacak. Taşınacak olan eve veya ofise getirildiğinde bu eşyalar yeni evin/ofisin içerisine getirilip yeniden yerleştirme işlemleri ile uğraşılacak. Oldukça zor ve uzun bir süreç gerektiren taşıma işlemini Eryaman Nakliyat firmasına bırakabilirsiniz. Böylece bilhassa vakit ve maddi olarak her açıdan size yarar ve avantaj sağlanmış olacaktır.

Nakliyat Hizmetleri

Uygun fiyatlara hem kaliteli aynı zamanda profesyonel bir hizmet alarak sizler de talep eder evinizi dilerseniz de ofisinizi Eryaman Evden Eve Nakliyat vasıtasıyla gönül rahatlığı ile taşıma olanağına sahipsiniz. Eryaman Nakliyat sizlere taşıma işlemleri esnasında sunmuş olduğu hizmetler ile kaliteden taviz vermemektedir. Evden eve nakliyat hizmeti ile eşyalarınız lüzumlu güvenli paketleme ve ambalajlama işlemlerinden geçirilir. Böylece eşyalarınızın taşıma sırasında herhangi bir zarara uğramasının önüne geçilmiş olunur. Ofis ve işyeri taşımacılığında da sizlere ergonomik taşıma işlemleri ile hizmet verilir ve yakın zamanda eşyalarınız dilediğiniz yere göç eder. Böylece sizler de vakit açısından tutum etmiş olmuş olursunuz. Eşyaların taşınması hikayesinde nakliyat hizmetlerini sağlayacak olan şirketin tarzı de önemlidir. Aksi biçimde ehemmiyet vermiş olduğunuz eşyaların zarar görmeleri içten bile değildir. Nakliyat firmasının bir başka hizmeti ise, asansörlü nakliyecilik hizmetidir. Evinizin bulunmuş olduğu kat ne kadar yüksek olursa eşyalarınız yukarıdan aşağıya indirilirken de o denli riske girmektedir. Bu riski, asansör ile taşıma hizmeti sıfıra indirmektedir. Bunlar haricinde eşyalarınız nakliyat işlemleri esnasında herhangi bir zarar görürse, bunun telafi edilmesi amacıyla da taşınacak olan eşyaların sigortalanma işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca firma sizlere, parasız ekspertiz desteği de sunmaktadır. Ekspertiz, eşyaların taşıma esnasında iyi mi taşınacağını ve iyi mi yerleştirileceğini belirleyen uzman kişiye denmektedir. Ekspertiz nakliyat işleminin bir nevi koordinasyonunu sağlamaktadır. Sizler de evinizi, ofisinizi veya işyerinizi taşıma noktasında firmamızdan yardım alın ve eşyaların taşınması esnasında oluşabilecek her türlü problemi en aza indirmiş olun. Yılların vermiş olduğu edinim ve profesyonel ekibin yanı sıra araç filosu da siz değerli üyelerimizin gereksinimlerine müsait olarak donatılmış ve hazır bir hale getirilmiştir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetin ismi Eryaman Nakliyat tarafınca sunulan hizmetlerden istifade etmek istiyorsanız bize aşağıda yer edinen haberleşme numaralarından rahat ve süratli bir halde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geçin!