Etimesgut Nakliyat

Taşınma işlemleri bizi en çok düşündüren ve endişelendiren konulardan olmuştur. Etimesgut nakliyat ile artık bu düşünceli ve endişeli haller sona eriyor. Alanında en iyisi olan bu firma ile ne gözünüz arkada duracak, ne de eşyalarınız zarar görecek. Evden eve nakliyatta şehir içi ve şehir dışı olmak suretiyle ulaşım elde eden şirketin, ofis ve işyeri taşıması da yapmaktadır. Yüksek kattayız iyi mi taşınacak o denli eşya düşünceniz varsa bu düşüncenizden Etimesgut nakliyat ile tamamen kurtulabilirsiniz. Asansörlü taşıma seçeneği ile eşyalarınız hem basit bununla beraber en emin halde yeniden yeni iş yerinize ya da evinize özenle yerleştiriliyor. Kaçıncı kat olduğu bile ayrım etmeyen ve rahatça taşınan asansörlü nakliyecilik hizmeti ile hem eşyalarınız çizilme kırılma şeklinde risklere karşı daha korunaklı oluyor bununla beraber evinizi ya da işyeriniz en yakın zamanda taşınıyor. Kent içi ve şehir dışı her nakliyecilik hizmetinde paketleme ve ambalaj hizmeti yer ediniyor. Bu sayede de sizin yapacağınız hiç bir iş kalmadan Etimesgut personelleri tarafınca bütün eşyalarınız özenle paketleniyor ve ambalajlanıyor. Hem dış koruma elde eden bununla beraber daha tertipli taşınmasına yol açan bu paketleme ve ambalajlama hizmeti ile vakit ve mekan sıkıntısı yaşanmıyor. Sadece ev ve ofis taşımaları değil, parça eşya taşıma işlerini üstüne alıyor firma.

Emek harcama Şartları Neler Mi?

Taşınma esnasında eşyalarıma zarar verilirse ne olacak? Zararım tazmin edilecek mi? Gibi birçok sual aklınıza takılıyordur. Etimesgut nakliyat ile yaptıracağınız bütün nakliyat işlemlerinde taşınan eşyalar firma tarafınca sigortalanıyor ve taşınan eşyalarda herhangi bir zarar mevzubahis olduğunda firma bunu tamamen karşılıyor. Alınan emniyet önlemleri bu riski en aza indirse bile firma kaynaklı olmayan sıkıntılar meydana gelebiliyor. Bu biçim aksiliklerde firma tamamen alan kişi memnuniyetini sağlamak amaçlı ziyanı tazmin ediyor.

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Taşınma işlemlerinde firma ile iletişime geçtiğinizde firmadan parasız ekspertiz istek edebilirsiniz. Firmanın gönderilmiş olduğu çalışan eşyaları taşınacak eve gelecek ve size yaklaşık bir sayı verebilecektir. Bu da daha sıhhatli bir taşınma işlemi gerçekleştirecektir. Anlaşma sağlandıktan sonrasında eve gelip paketleme ve ambalajlama işlemi yapılacaktır. Taşınma işinin gerçekleştiği zeminin iyi mi bir yapıda bulunmasına gore taşıma şekli değişecektir. Eşyalar kontrollü ve güvenli bir halde paketlenip araçlara yüklendikten sonrasında, taşınacak eve doğru yola çıkacaktır. Taşınan evde de paketler aynı özenle yeniden taşınacak ve ambalajlarından kurtarılarak yerleştirilecektir. Siz de en iyi taşıma için aşağıdaki numaralardan firmaya ulaşabilir ve lüzumlu bilgiyi alabilirsiniz.

Ankara Ofis : 0312 381 08 08

Etiketler:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.