Hakkımızda

Nüfusundaki artış ile günden güne bir metropol haline gelen Keçiören, nüfus yoğunluğu ile ülkemizin kabul edilen ilçeleri içinde içeriyor. 1984 senesinde ilçe olan Keçiören, Çubuk Çayı tarafınca iki parçaya ayrılıyor. Kurtuluş Savaşında karargah olarak kullanılan bu şehir, semtleri, mahalleri ile Ankara’nın en güzel şehirleri içinde içeriyor. Bu kentte hizmetler veren Keçiören Nakliyat taşınma işini sizin için kahve içme pratikliğine indirgeyebiliyor. 7*24 yardımcı alabileceğiniz davet merkezi numaralarından ulaşarak Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmetleri istek edebilirsiniz. Profesyonel ekibi, alanında uzman ve deneyimli ekipleri ile hazırlanan taşıma planında tamamen sorunsuz bir halde eşyalarınızın yeni adresine ulaştırılması olası olmaktadır.

Firma olarak evden eve nakliyat çalışmalarında muayyen bir düzenlilik takip edilmektedir. Ev taşımacılıklarında değişik özelliklerde araçlarla eşyalarınıza zarar verilmeden süratli ve güvenli bir halde nakliyecilik emekleri yapılmaktadır. Evvela meydana getirilen ön araştırmalarla taşıma günü takımlar gereksinimleri olan her şeyi bir bir not alır. Ve taşıma gününde herhangi bir sorun yaşanmadan taşıma işlemleri yapılır. Bu alanda Keçiören Nakliyat taşıma çalışmalarında ambalajlama hizmetlerine oldukca fazla ehemmiyet vermektedir. Hava kabarcıkları bulunan plastik malzemelerle meydana getirilen ambalajlama emekleri ile eşyalarınızda çiziklerin oluşmasına dahi fırsat verilmiyor. Bunun yanında bilhassa şehirlerarası nakliyat çalışmalarında sigortalı nakliyecilik emekleri da yapılmaktadır. Eşyalarınız bu halde oldukca daha güvenli bir halde yeni adreslerine doğru tamamen firma güvencesinde yol alacaktır.

Ofis taşımasında da çok dikkatli emekler içinde olan Keçiören Nakliyat dijital cihazlarınızı oldukca dikkatli bir halde ambalajlamaktadır. Ekstra köpük malzemeleri kullanılmakta ve cihazların zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Araçlara yerleştirme sırasında da çok dikkatli olan takım elemanlarımız bu alanda muayyen bir sıra da gözetmektedir. Bilhassa evraklarınızın daha tertipli yerleştirilmesi ile yeni adreslerinde sorusuz bir halde düzenlenebiliyor. Tekstil taşımacılıklarında da araçlar içinde askılı mamüllerin kullanılabilmesi için hususi dizaynlar bulunuyor. Bu halde oldukca başarı göstermiş emekler yapılabilmektedir. Eşyalarınızın sorunsuz, güvenli, süratli bir halde yeni adreslerine iletilmesini sağlarken şayet yüksek katlarda oturuyorsanız asansörlü araç kullanımları ile de oldukca sorunlarınızın en ülkü halde çözümü olası olmaktadır.

İletişime Geçin!