Evden Eve Nakliye
blank

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sürecinin hayati önemde olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde insanlar çeşitli sebeplerden dolayı evlerini taşımak zorunda kalırlar. İş ve okul dolayısıyla başka bir şehre taşınmak zorunda olanların evden eve nakliyat firmasıyla anlaşması gerekir. Geçmiş yıllarda herkes kendi aracıyla evini taşımayı tercih etse de günümüzde kurumsal bir nakliyat firmasından destek almadan bu işlemleri yapmak risklidir.

Siz de Keçiören evden eve nakliyat firması arayışında iseniz hiç düşünmeden bizi tercih edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yönetilmeli?

Evden eve nakliyat sürecinin sorunsuz olarak yürütülmesi için iyi bir planlama yapmak gerekir. Bu noktada, firma seçimi son derece önemlidir. Kaliteli olduğu kadar kalitesiz nakliyat firmaları da bulunmaktadır. Bu firmalardan hizmet alındığı takdirde çok ciddi sorunlarla karşılaşıldığını söylemek gerekir. Profesyonel olarak bu işi yapan bir firma tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra, fiyat konusu da önemlidir. Ancak, ev sahibinin ilk olarak firmayı araması ve fiyat teklifi alması gerekmektedir. Evin oda sayısı, katları, nereden nereye taşınılacağı gibi bilgiler nakliyat firmasına iletilmelidir.

Keçiören nakliyat sürecinde ilk tanışmanın ardından dikkat edilmesi gereken farklı hususlar da bulunmaktadır. İlk görüşmenin telefonla yapılmasının ardından sonraki süreç yazılı olarak yürütülmelidir. Bu sayede, firma ile müşteri arasındaki her detay kağıda dökülmüş olacaktır. Bir başka deyişle, evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlanmış olacaktır.

Nakliyat sürecinin artık teknolojik imkanlarla donatıldığını söylemeliyiz. Bu noktada, nakliyat firmalarının özel tasarlanmış asansörlü araçlara sahip olması şarttır. Buna ek olarak, profesyonel kadrolu ekibi ile hizmet vermesi gerekir. Müşterinin nakliyat firmasını araması ve istediği gün için randevu alması şarttır. Randevu gününde nakliyat ekibinin asansör donanımlı araçları ile söz konusu adreste olması gerekir. Tüm eşyalar özenli bir şekilde paketlenmelidir. Ayrıca, kırılacak eşyalara ayrı bir hassasiyet gösterilmelidir. Özenli bir şekilde paketlenen eşyaların asansör yardımıyla dikkatli bir şekilde araca yerleştirilmesi şarttır. Bu noktada, mobilyaların çizilmemesi adına sarılması gerekir.

Keçiören asansörlü nakliyat firmasının eşyaları ilk adresinden aldıktan sonra yeni adresine götürmesi ve burada da asansör yardımıyla yeni yerlerine ulaştırması istenmektedir. Eşyaların montajı da firma ekibi tarafından yapılmalıdır. Sonuç olarak, nakliye firması seçimi; bu sürecin belki de en önemli kısmıdır. Eşya taşınacak aracın büyüklüğünün ihtiyaçlara uygun olması, firma personelinin tecrübeli olması, nakliye için gelen ekipte tesisatçı ve marangozun da olması gibi detaylar son derece önemlidir. Ayrıca, taşıma sözleşmesi ve sigorta yapılması da gereklidir.

Nakliyat taşımacılığı artık günümüzde oldukça ciddi bir gereksinim haline gelmiştir. Keçiören evden eve nakliyat şehir içi ve şehir dışı olarak nakliyat hizmeti vermektedir. Nakliyat hizmeti alırken oldukça iyi bir firma ile çalışılması gerekmektedir. Emin, işinin ehli, senelerdir bu işi icra eden bir firma olarak senelerdir kusursuz bir halde hizmet verilmektedir. Bu profesyonel hizmet oldukça müsait fiyatlarla verilmektedir. Firmamız kendisini devamlı olarak geliştirmekte ve rakiplerine bile her zaman misal olmaktadır. Keçiören evden eve nakliyat firması çizgisini hiç bir süre bozmamıştır. Hiç bozulmayan bir çizgi ile satın alan memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Firma mensupları da özenle seçilmekte ve müşterilere karşı güler yüzlü bir tasarruf sergilemektedir. Firmamı profesyonel mensupları ile beraber müşterilerini mağdur etmemek için her türlü çabayı göstermektedir. Bu fikir firma politikası olarak benimsenmiştir.

Eşyaların Ambalajlanması

Müşteriler nakliyat firmalarından eşyaların sorunsuz bir halde taşınıp teslim edilmesini beklemektedir. Taşımacılıkta ilk muamele olarak eşyalar doğru bir halde ambalajlanmaktadır. Eşyalar tek kullanımlık olan araç-gereç ile paketlenmektedir. Bu araç-gereç ile eşyalar dış etkenlere karşı en çok ölçüde korunmaktadır. Bu biçimde de darbelerden etkilenmemektedir. Eşyalara bu koruma yardımıyla en minik bir çizik bile gelmemektedir. Keçiören evden eve nakliyat eşyaları taşımak için en kaliteli malzemeyi kullanmaktadır. Ayrıca eşyalar belli bir ağırlığa ayarlanmaktadır. Bu biçimde hem tam koruma sağlanmakta bununla beraber taşıma işi kolaylaşmaktadır. Profesyonel takım ile müşterinin her türlü isteği yerine getirilmektedir. Hassas yapıdaki mobilyalar özenle sökülmekte ve ambalajlanmakta ve yerine ulaştığında ise aynı biçimde kurulumu yapılmaktadır.

Nakliyat işlemi yapılırken en üst düzeyde teknolojiden de yararlanılmaktadır. Taşıma işlemini kolaylaştıran asansör yardımıyla ise oldukça yakın zamanda oldukça fazla kişiye ulaşılmaktadır. Yüksek katlarda bulunan binalar oldukça basit bir halde ulaşılmaktadır. Asansörlü sistem yüksek apartmanlara girişin dışardan yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede uzun merdivenlerden eşyalar taşınmamakta ve hasar da görmemektedir. Eşyalar muayyen kata geldikten sonra yeniden firma elemanları tarafınca içeriye taşınmaktadır. Eşyalar alındığı şeklinde kurulumu da yapılmaktadır. Firmamız bu biçimde kusursuz bir hizmet vermektedir.

Nakliyat firmamızın kolaylıklarından istifade etmek için bizim ile talep eder GSM talep eder ofis numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Keçiören Ofis: 0312 381 08 08. GSM mobil: 0537 955 47 42 Kaliteli ve alanında uzman personel ekibimiz ile beraber sizlere 7/24 kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktan kıvanç duyarız. Bizleri seçtiğinize mutlaka pişman olmayacaksınız.

İletişime Geçin!