Evden Eve Nakliye
blank

Kırıkkale Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmayı gözünüzde büyütmemelisiniz! Geçmişte insanların yeni adreslerine kendi imkanlarıyla taşındığına defalarca kez şahit olmuşuzdur. Ancak, günümüz şartlarında işin içerisine teknolojinin girmesinden dolayı verilen hizmetlerin gelişmesine ve büyümesine rastlanmaktadır. Kurumsal bir Kırıkkale nakliyat firması ile çalıştığınız takdirde belki de hiçbir şey yapmadan taşınma sürecinizi sorunsuz olarak atlatmış olacaksınız.

İyi bir nakliyat firmasının müşteri memnuniyetine çok önem verdiğini tahmin edebilirsiniz. Gerçekten de kurumsal firmaların bu başarılarına ulaşmalarındaki en büyük etken müşteri memnuniyetini önemsemeleri olmaktadır. Çünkü, müşteri memnuniyeti sayesinde firmaya dair kaliteli referanslar oluşacaktır. Bir başka deyişle, her yeni müşteri, bir sonrakinin referansı olacaktır. Bunun yanı sıra, iyi bir nakliyat firmasının garantili taşıma yapması gerekir. Her firma eşyaları nasıl aldıysa öyle teslim edeceğini garanti etmektedir. Üstlenmiş olduğu sorumluluğun farkında olan bir nakliyat firmasından hizmet almak son derece doğru bir karar olacaktır.

Nakliyat Firmaları Fiyatları Nasıl Belirler?

Kırıkkale evden eve nakliyat firması arıyorsanız fiyatların da sizin için çok önemli olduğunu söylersek yanılmış olmayız! Ancak, fiyatlar konusunda size net bir bilgi vermemiz mümkün değildir. Çünkü, fiyatların belirlenmesinde etkili olan birden çok etmen bulunmaktadır. Her şeyden önce, taşınılacak evin kaçıncı katta olduğu mühimdir. Zemin kata taşınmak ile en üst kata taşınmak arasında maliyet açısından birtakım farkların olacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, Kırıkkale asansörlü nakliyat hizmeti alıyorsanız fiyatların normal taşımaya kıyasla daha yüksek olacağı aşikardır. Bir diğer önemli husus ise eşya sayısı olmaktadır. Bu noktada, taşınmadan evvel işinize yaramayacak eşyaları belirlediğiniz ve elden çıkardığınız takdirde daha düşük bir maliyetle bu işten ayrılmış olursunuz.

Eski adres ile yeni adres arasındaki mesafenin ne kadar olduğu da fiyatları etkileyen bir kriter olmaktadır. Tahmin edebileceğiniz üzere daha uzak mesafe için daha yüksek bir ücret ödersiniz. Taşınmada kaç kişinin görev alacağı da fiyatları belirleyen bir etmendir. Son olarak, nakliyat firmasının başarısı da bu işin size ne kadar mal olacağını belirlemektedir. Bir başka deyişle, nakliyat firmasının kurumsallığı, uzmanlığı, güvenilirliği ve tecrübesi; fiyatları yakından etkilemektedir.

Fiyatlar kadar önemli bir unsur da tüm bu taşınma sürecinin ne kadar süreceği olmaktadır. Eşyaların sayısı, mesafe, kat sayısı, asansörlü taşımanın varlığı gibi hususlar taşınma işleminin ne kadar süreceğini doğrudan etkilemektedir. Ancak, şehir içi taşınmalarda tüm bu sürecin genellikle bir günde tamamlandığını söyleyebiliriz.

Taşınmak çok zahmetli ve yorucu bir işlemdir. Eşyalarının paketlenmesi, parçalanması, montajı, araçlara yüklenmesi, kurulumu çok uzun süremekte ve bu işlemler esnasında eşyalarda pek oldukça hasar kaynaklanmaktadır. Fakat nakliyat firmalarının etkinlik alanlarını geliştirerek evden eve nakliyat hizmeti vermeye başlamaları ile vaziyet bir nebze değişti. Kırıkkale nakliyat firmaları aramakta müsait fiyatlar ile güvenli bir hizmet almak istemekteyseniz bu yazımızı dikkatle okumanızı öneririz.

1-Nakliyat Hizmetlerimiz

Kırıkkale nakliyat firması olarak evden eve nakliyat, ofis nakliyesi, hastane ve işyeri ekipmanlarının nakliyesi şeklinde pek oldukça mevzuda hizmet sunmaktayız. Geniş araç filomuz, profosyonel ve dinamik ekibimiz ve uzun yol hikayesinde deneyimli şöforlerimiz ile her türlü nakliyat ihtiyacınız ile ilgilenmekteyiz. Nakliye hizmetlerimizin tamamını kapalı kasa araçlarda sağlamakta ve eşyaların tamamını araç içine sabitlemekteyiz. Bu sayede ihtimaller içinde kaza risklerinin önüne geçmekteyiz. Bilhassa ev eşyası nakliyesi istek etmeniz niteliğinde taşıma ve yükleme işlemelerin daha yakın zamanda sonuçlanmasını elde eden ileri teknoloji ekimanlar kullanmaktayız. Bina dışarısından kurulumunu sağladığımız tekerlekli yük asansörleri ile eşyalarınızı zarar görme ve darbe alma ihtimalini ortadan kaldırarark çok kısa süre diliminde araçlara yüklüyoruz. Nakliyat hizmetlerimiz yalnızca Kırıkkale ve Ankara illerine hizmet vermeyip Türkiye’nin her noktasına hizmet sağlamaktayız. Geniş araç filomuzda her türden eşya nakliyetine müsait araç bulunmaktadır. Araçlarımızın tüm bunlar yük nakil yönetmeliklerine gore lüzumlu kontrollerden geçirilmiş olup, A’dan Z’ye araçlarımızın bütün ruhsat ve izinlerimizin bulunmaktadır.

2-Paketleme Hizmetleri

Kırıkkale nakliyat olarak paketleme ve ambalajlama hizmetleride sunmaktayız. Eşyalarınızı paketlemek için hususi sıcaklık ve su geçirmez darbelere karşı dayanıklı malzemeler ile paketlemekteyiz.Paketleme işlemlerinde hususi havalı naylon torbalar kullanmaktayız. Bu torbalar eşyalarınızın alacağı en şiddetli darbelerinde dahi zarar görmemesine destek sağlar. Eşyalar kullanım önceliğine gore paketlenir. Ev tesktili ürünlerinin paketlenmesinde hususi hurçlar kullanmaktayız. Bu hurçlar yardımıyla eşyalarınızın tüm bunlar kirlenmeden ve kırışmadan yeni adresinize taşınmaktadır. Beyaz eşyalar taşınmadan ilkin keçe malzemeden üretilmiş kumaşlar ile sarılmakta taşınma işlemleri esnasında darbe almasının, eşyalar üstünde çizikler oluşmasının önüne geçilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geçin!