Kırıkkale Nakliyat

Taşınmak çok zahmetli ve yorucu bir işlemdir. Eşyalarının paketlenmesi, parçalanması, montajı, araçlara yüklenmesi, kurulumu çok uzun süremekte ve bu işlemler esnasında eşyalarda pek oldukça hasar kaynaklanmaktadır. Fakat nakliyat firmalarının etkinlik alanlarını geliştirerek evden eve nakliyat hizmeti vermeye başlamaları ile vaziyet bir nebze değişti. Kırıkkale nakliyat firmaları aramakta müsait fiyatlar ile güvenli bir hizmet almak istemekteyseniz bu yazımızı dikkatle okumanızı öneririz.

1-Nakliyat Hizmetlerimiz

Kırıkkale nakliyat firması olarak evden eve nakliyat, ofis nakliyesi, hastane ve işyeri ekipmanlarının nakliyesi şeklinde pek oldukça mevzuda hizmet sunmaktayız. Geniş araç filomuz, profosyonel ve dinamik ekibimiz ve uzun yol hikayesinde deneyimli şöforlerimiz ile her türlü nakliyat ihtiyacınız ile ilgilenmekteyiz. Nakliye hizmetlerimizin tamamını kapalı kasa araçlarda sağlamakta ve eşyaların tamamını araç içine sabitlemekteyiz. Bu sayede ihtimaller içinde kaza risklerinin önüne geçmekteyiz. Bilhassa ev eşyası nakliyesi istek etmeniz niteliğinde taşıma ve yükleme işlemelerin daha yakın zamanda sonuçlanmasını elde eden ileri teknoloji ekimanlar kullanmaktayız. Bina dışarısından kurulumunu sağladığımız tekerlekli yük asansörleri ile eşyalarınızı zarar görme ve darbe alma ihtimalini ortadan kaldırarark çok kısa süre diliminde araçlara yüklüyoruz. Nakliyat hizmetlerimiz yalnızca Kırıkkale ve Ankara illerine hizmet vermeyip Türkiye’nin her noktasına hizmet sağlamaktayız. Geniş araç filomuzda her türden eşya nakliyetine müsait araç bulunmaktadır. Araçlarımızın tüm bunlar yük nakil yönetmeliklerine gore lüzumlu kontrollerden geçirilmiş olup, A’dan Z’ye araçlarımızın bütün ruhsat ve izinlerimizin bulunmaktadır.

2-Paketleme Hizmetleri

Kırıkkale nakliyat olarak paketleme ve ambalajlama hizmetleride sunmaktayız. Eşyalarınızı paketlemek için hususi sıcaklık ve su geçirmez darbelere karşı dayanıklı malzemeler ile paketlemekteyiz.Paketleme işlemlerinde hususi havalı naylon torbalar kullanmaktayız. Bu torbalar eşyalarınızın alacağı en şiddetli darbelerinde dahi zarar görmemesine destek sağlar. Eşyalar kullanım önceliğine gore paketlenir. Ev tesktili ürünlerinin paketlenmesinde hususi hurçlar kullanmaktayız. Bu hurçlar yardımıyla eşyalarınızın tüm bunlar kirlenmeden ve kırışmadan yeni adresinize taşınmaktadır. Beyaz eşyalar taşınmadan ilkin keçe malzemeden üretilmiş kumaşlar ile sarılmakta taşınma işlemleri esnasında darbe almasının, eşyalar üstünde çizikler oluşmasının önüne geçilmektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.