Evden Eve Nakliye

Ostim Nakliyat

Nakliyat sürecinin sorunsuz olarak gerçekleşmesini istiyorsanız iyi bir firmayla çalışmalısınız. Peki, iyi bir firmayı nasıl bulabilirsiniz? Piyasada yer alan çok sayıda firma arasından en iyisini bulmak için firma arama sürecinde her firmaya bazı sorular sormalısınız. Bu şekilde, Ostim nakliyat firması arayışlarınızda başarılı olabilirsiniz.

Nakliyat Firması Seçiminde Firmaya Hangi Sorular Sorulmalı?

  • Firmanın taşınma için kaç çalışanını göndereceği son derece önemlidir. Çünkü, işi olmayan çalışanların orada bulunmaması süreci daha kolay hale getirir. Bunun yanı sıra, çalışanların yeme içme giderlerini siz karşılayacak iseniz daha az çalışanın varlığı ile maddi açıdan sıkıntı yaşamamış olursunuz.
  • Firmanın hangi eşyaların paketlenmesini yaptığı da son derece mühimdir. Bilhassa klima ve uydu antenlerinin firma tarafından sökülüp sökülmediğini kesinlikle öğrenmelisiniz.
  • Ostim evden eve nakliyat firmasının müşterisine karşı dürüst olması gerekir. Bilhassa eşyaların durumuna bakarak taşınmanın kaç gün süreceği hakkında net bilgi verilmelidir. Bir başka deyişle, eşyaların kaç günde teslim edileceği önceden belli olmalıdır. Buna ek olarak, bazı durumlarda müşterinin söylediğinden daha fazla eşyası çıkabilir. Firmanın bu gibi hallerde müşterinin ne kadar ekstra ödeme yapacağını da belirlemesi gerekir. Ayrıca, yeni taşınılacak olan evde bir sorun olduğunda ve eşyaların kamyonda kalması gerektiğinde de ne kadar ödeme yapılacağına dair hususlar önceden belirlenmelidir.
  • Ostim asansörlü nakliyat hizmeti almayı tercih ettiyseniz firmaya evinizin konumu ile ilgili tüm fotoğrafları önceden göndermeniz gerekir. Bu sayede, evinizin konumunun asansörlü taşıma için uygun olup olmadığı firma tarafından size bildirilecektir.
  • Firmanın taşıma işlemlerinde yer alacak olan kamyonun plakasını paylaşması gerekir. Ayrıca, kamyonu kullanan şoförün telefon numarası da müşteriye verilmelidir. Bu sayede, ev sahibi, eşyalarının nerede olduğunu merak ettiği zaman şoförü arama şansına kavuşur.
  • Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler için nakliyat sigortasının olup olmadığı en önemli detaylardan birisidir. Sigorta yapmayan bir firmadan hizmet almak düşünülemez. Bunun yanı sıra, sigortanın kapsamı da son derece önemlidir. Ayrıca, sigortanın ücreti hakkında net bilgi verilmelidir.
  • Her ne kadar yaşanması istenmese de bazı durumlarda taşınma sırasında eşyalar hasar görmektedir. Bu noktada, firmanın hasar gören eşyalar için hangi prosedürü uyguladığı önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra, bazı firmalar, birtakım eşyaların kamyonda taşınmasını kabul etmeyebilir. Bu yüzden, taşınma işlemlerinden evvel eşya listesi hem firma hem de ev sahibi tarafından kontrol edilmelidir.

Sonuç olarak, doğru bir nakliyat firması seçimi yapmak için yukarıdaki kriterlerin her birisini ayrı ayrı değerlendirmelisiniz.

Nakliyat, denilince akla öncede gelen gelişi güzel dizilmiş eşyaların başka yere taşınmasıdır. Artık nakil hayatımızın olmazsa olmaz bir unsuru olmuştur. Devamlı değişen iş hayatımız, tahsil hayatımız ve toplumsal hayatımız için devamlı yer değişikliği yapmaktayız. Seçilen değişimlerde en çok zorluk derecesi yüksek ise bizlere ilişkin olan, kıymetli ve kullanmaktan zevk aldığımız eşyalarımız iyi mi nakledileceğidir. Biz yönelerek kullandığımız, titizlik gösterdiğimiz en ufak objelerimiz taşınma sırasında, yer değişiklik yapma de zarar görmektedir. Bundan ötürü itina yayınlayan ve tertipli olanları tercih ederiz.

Yer değiştirmenin zevkli olabilmesi, yeni adrese rahat ahenk sağlanabilmesi için en iyi hizmeti veren nakliye ile işe adım atmak bizleri sevinçli etmektedir. Mutluluğu, satın alan memnuniyetini ön planda tutan Ostim nakliyat tam bu aşamada bizi karşılamaktadır. Sağladığı hizmette müşterime memnuniyetine ehemmiyet veren firma, profesyonel kadrosu ile hizmette sınır tanımaz. Hizmetlerini evden eve yaparak en iyisini hedeflemektedir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimiz

Evden eve meydana getirilen nakliyecilik hizmetinde, dar alanlarda ve müsait olmayan girişlerden eşyaları kurtarmayı planlamıştır. Değer vererek alınan eşyalar taşınma sırasında yıpranma ve kıymet kaybı yaşar. Yaşanacak kaza riskini en aza indirmek için asansörlü nakliyecilik hizmeti sunmaktadır. Asansörler yardımıyla eşyalar özen ile doldurularak yerine ulaştırılır.

Yaşanan ekonomik gücün değişimi ofis ve işyerlerini değiştirmeye niçin olmaktadır. Ostim Nakliyat ofis ve işyeri taşımacılığı detaylarına dikkat ederek özen ile hizmet vermektedir.

Kent içerisinde değişik mevkilere nakil istenmesi rahat şeklinde gözükebilir, sadece şehirlerarası yapılacak nakliyatta süratli ulaşım devamlı istenen mühim unsurdur. Şehirlerarası yapılacak taşımada her detaya dikkat eden firma tercih edenleri titizliği ve itinasıyla sevinçli etmektedir.

Yer değişimi için en rahat ve tertipli olanını prensip edinmiş ola firma paketleme ve ambalaj hizmeti sunmaktadır. Eşyaların korunmasını için en iyi biçimde paketleme ve ambalaja ehemmiyet vermektedir. Bu biçimde tertipli olarak yerleşim mevzubahis olacaktır. Taşınmanın tamamını yapmadığınızda ise parça eşya taşıma ile bir tek sizin dilediğiniz eşyaları yakın zamanda yerine ulaştırmaktadır.

Taşınma sırasında her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen Ostim Nakliyat kaza riskini aza indirmektedir. Yinede oluşabilecek kazar risklerini göz ardı etmeden eşyaları sigortalı nakliyat hizmeti ile taşımaktadır. Oluşabilecek kıymet kaybınızı önlemek için sigortalı nakliyatın adresidir. Sağlanan parasız ekspertiz hizmeti ile kalitesine nitelik katmaktadır.

İletişime Geçin!