Pursaklar Evden Eve Nakliyat

nsanoğlu var olduğu tarihten bu yana devamlı hareket eden bir mevcudiyet ve giderek ilerleyen teknoloji bu hareketlerin gün geçtikçe fazlaca daha çağıl bir halde yapılmasına imkan sağlamaktadır. Pursaklar Nakliyat olarak biz bu teknolojik gelişimleri müşterilerimize anında yansıtarak son zamanların arkasında kalmamak ve siz kıymetli müşterilerimize daima en yüksek kalitede hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. En donanımlı asansörlü taşıma sistemi ve kapasiteli araç filomuz ile Türkiye’nin her noktasına nakliyecilik hizmeti götürmekteyiz. İster şehir içi talep eder şehirlerarası taşıma kabiliyeti ile önder bir firma olma yolunda hızla ilerleyen kuruluşumuz alan kişi memnuniyetinin en üst ölçüde tutulduğu bir anlayışla müşterilerine yaklaşmaktadır. Üstelik en müsait fiyatlarla yaptığımız hizmetin kalitesi nakliyecilik standartlarının üstünde olup müşterilerimizin taşıma işlemi sonucunda göstermiş olduğu takdir biz için kafi derecede saadet deposudur.

Önceliğimiz Müşterimiz İle Kurduğumuz Diyalogumuzdur.

Pursaklar nakliyat firmamızın genel prensibi bilhassa ihtisas gerektiren mobilya söküm ve kurulum işlemleridir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış personelimizin teknik donanım ve altyapısı ile mobilyalarınızın sökümünü ve sonrasında montajını gerçekleştirilmektedir. Firmamızı yeğleyen sayın müşterilerimizin evvela taşınacak eşyasının ekspertizi doğrusu keşfi yapılarak kaç metreküp eşyasının olduğu ek olarak eşyaların maddi değerinin tespit edilmesi ile bu tespit üstünden yüksek sigorta bedeli belirlenmesi işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Firmamızca müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda yapılacak paketleme ile her türlü hasarın önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Bilhassa zahmetli ve bir o denli zorlu olan duyarlı elektromekanik aksama haiz bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli fırın ve buzdolabı şeklinde pahalı cihazların sökülme ve yeniden montajlama hizmetleri deneyimli ve kanaatkar personelimiz tarafınca özenli bir halde yapılmaktadır.

Standartlara Uygun Paketleme Hasarsız Taşımacılık.

En kaliteli paketleme malzemeleri ile meydana getirilen ambalajlama müşterilerimizin eşyalarının korunması açısından son aşama ehemmiyet verdiğimiz bir mevzudur. Eşyanın içeriğine müsait Hurç, poliüretan balonlu ambalaj ve müsait kolilerin kullanıldığı paketleme işleminin haricinde eşyaların zarar görmesini önleyecek İstifleme ile depolama şekilleri uyguluyoruz. Müşterilerimizin eşyalarının hiç bir biçimde zarar görmemesini ana amacımız olmakla beraber yapılacak sigorta kapsamında meydana gelebilecek her türlü hasar firmamızın garantisi altındadır. Pursaklar nakliyat şirketimizi arayan bütün müşterilerimize nakliyecilik mevzusundaki bütün soruları cevaplamak ve bilgilendirmek bizim için vazife sayılmaktadır. Lütfen asla bir halde aramaktan çekinmeyin 7/24 bizleri aramanız ve yanıt almanız mümkündür.

Ankara Ofis: 0312 381 08 08

Etiketler:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.