Evden Eve Nakliye
blank

Pursaklar Nakliyat

Evden eve veya şehirler arası nakliyat sürecinin sorunsuz olarak tamamlanmasını istiyorsanız taşınma işlemlerinden evvel detaylı bir planlama yapmalısınız. Çünkü, plansız yapılan nakliyat işlemlerinin hemen başında sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Bu noktada, iyi bir Pursaklar nakliyat firması bularak işe başlayabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet veren ve bu işi yıllardır yapan ekibe sahip firmadan hizmet aldığınız takdirde doğru bir seçim yapmış olacaksınız. Ancak, tüm yapmanız gerekenler firma seçiminden ibaret değil! Bu süreçte sizin de bazı kararlar vermeniz ve bunu nakliyat firmasına bildirmeniz gerekiyor.

Televizyon Nasıl Paketlenir?

Eşyaların nasıl paketleneceği firma ile müşteri arasında karara bağlanması gereken bir husustur. İstediğiniz takdirde tüm eşyalarınızı büyük veya küçük fark etmeksizin siz paketleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, paketleme işlemlerini firmanın yapmasını da isteyebilirsiniz. Her ne olursa olsun, sizin veya firmanın yapacağı paketleme işlemlerinde benzer işlemler uygulanacaktır.

Televizyon paketlenmesi sırasında paketleme malzemesi olarak strafor kullanmayı deneyebilirsiniz. Nalburlar sayesinde strafor alabilirsiniz. Buna ek olarak, televizyon paketlenmesinde kullanacağınız koliyi bulmalısınız. Koliyi en alta yerleştirdikten sonra üzerine balonlu naylon sermelisiniz. Üzerine de beş cm straforlardan birisini yerleştirmeniz gerekir. Ardından, bir kat daha balonlu naylon kullanmalısınız. Üzerine de televizyonu koyarak paketlemeye başlayabilirsiniz. İki kat olacak şekilde televizyonu balonlu naylonla sarmalısınız. Buna ek olarak, balonlu naylonu tüm televizyonu saracak şekilde bantlamalısınız.

Televizyon paketlemesi bundan ibaret değil! İlk sarmanın ardından daha sağlam olması için işlemlere devam etmelisiniz. Beş cm’lik straforu televizyonun ekranını koruyacak şekilde ekranın üzerine yerleştirmelisiniz. Bant ile beraber straforu sabitlemelisiniz. Alt tarafta kalan straforu ise bant ile balonlu naylona bantlamalısınız. Bu sayede, herhangi bir şekilde kaymasının önüne geçmiş olursunuz.

Televizyon paketlenmesi sırasında strafor kullanılması boşuna değildir. Çünkü, straforlar, her iki taraftan gelebilecek saldırılara karşı televizyonu koruyacaktır. Straforların üzerinden bir kez daha balonlu naylon ile televizyonu sarmalısınız. Buna ek olarak, her tarafını paketlemelisiniz. Bazı yerleri zayıf gördüğünüz takdirde balonlu naylonları elinizde rulo yaparak o kısımlar üzerine yerleştirmelisiniz. Ardından, bantlayarak bu işleme son vermelisiniz. Kolinin de her tarafını saracak şekilde bantlanması gerekir.

Sonuç olarak, Pursaklar nakliyat hizmeti almayı tercih ettiğiniz takdirde firmanın yapacağı işlemler de yukarıdaki gibi olacaktır.

Yiyecekler Nasıl Paketlenir?

Pursaklar evden eve nakliyat sürecinde istediğiniz takdirde yiyeceklerinizi de paketleyerek yeni adresinize götürebilirsiniz. Bunun için firmanın yapması gereken bir işlem olmamakla beraber tüm süreci siz yönetmelisiniz.

İnsanoğlu var olduğu tarihten bu yana devamlı hareket eden bir mevcudiyet ve giderek ilerleyen teknoloji bu hareketlerin gün geçtikçe fazlaca daha çağıl bir halde yapılmasına imkan sağlamaktadır. Pursaklar Nakliyat olarak biz bu teknolojik gelişimleri müşterilerimize anında yansıtarak son zamanların arkasında kalmamak ve siz kıymetli müşterilerimize daima en yüksek kalitede hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. En donanımlı asansörlü taşıma sistemi ve kapasiteli araç filomuz ile Türkiye’nin her noktasına nakliyecilik hizmeti götürmekteyiz. İster şehir içi talep eder şehirlerarası taşıma kabiliyeti ile önder bir firma olma yolunda hızla ilerleyen kuruluşumuz alan kişi memnuniyetinin en üst ölçüde tutulduğu bir anlayışla müşterilerine yaklaşmaktadır. Üstelik en müsait fiyatlarla yaptığımız hizmetin kalitesi nakliyecilik standartlarının üstünde olup müşterilerimizin taşıma işlemi sonucunda göstermiş olduğu takdir biz için kafi derecede saadet deposudur.

Önceliğimiz Müşterimiz İle Kurduğumuz Diyalogumuzdur.

Pursaklar nakliyat firmamızın genel prensibi bilhassa ihtisas gerektiren mobilya söküm ve kurulum işlemleridir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış personelimizin teknik donanım ve altyapısı ile mobilyalarınızın sökümünü ve sonrasında montajını gerçekleştirilmektedir. Firmamızı yeğleyen sayın müşterilerimizin evvela taşınacak eşyasının ekspertizi doğrusu keşfi yapılarak kaç metreküp eşyasının olduğu ek olarak eşyaların maddi değerinin tespit edilmesi ile bu tespit üstünden yüksek sigorta bedeli belirlenmesi işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Firmamızca müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda yapılacak paketleme ile her türlü hasarın önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Bilhassa zahmetli ve bir o denli zorlu olan duyarlı elektromekanik aksama haiz bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli fırın ve buzdolabı şeklinde pahalı cihazların sökülme ve yeniden montajlama hizmetleri deneyimli ve kanaatkar personelimiz tarafınca özenli bir halde yapılmaktadır.

Standartlara Uygun Paketleme Hasarsız Taşımacılık.

En kaliteli paketleme malzemeleri ile meydana getirilen ambalajlama müşterilerimizin eşyalarının korunması açısından son aşama ehemmiyet verdiğimiz bir mevzudur. Eşyanın içeriğine müsait Hurç, poliüretan balonlu ambalaj ve müsait kolilerin kullanıldığı paketleme işleminin haricinde eşyaların zarar görmesini önleyecek İstifleme ile depolama şekilleri uyguluyoruz. Müşterilerimizin eşyalarının hiç bir biçimde zarar görmemesini ana amacımız olmakla beraber yapılacak sigorta kapsamında meydana gelebilecek her türlü hasar firmamızın garantisi altındadır. Pursaklar nakliyat şirketimizi arayan bütün müşterilerimize nakliyecilik mevzusundaki bütün soruları cevaplamak ve bilgilendirmek bizim için vazife sayılmaktadır. Lütfen asla bir halde aramaktan çekinmeyin 7/24 bizleri aramanız ve yanıt almanız mümkündür.

Ankara Ofis: 0312 381 08 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geçin!