Evden Eve Nakliye

Sanatoryum Nakliyat

2010’lu yıllarla beraber asansörlü nakliyat hizmetinin popüler olduğunu söyleyebiliriz. Taşınan her insanın tercihi asansörlü nakliyat olmaktadır. Çünkü, asansörlü nakliyat sayesinde eşyaların evden indirilip çıkarılması esnasında yıpranmasının önüne geçilmektedir. Ancak, yine de asansörlü nakliyat dahi olsa iyi bir nakliyat firmasından hizmet almak gerekir. Aksi takdirde, işini yapamayan bir firma yüzünden asansörlü nakliyat işlemleri sırasında eşyaların yıpranmasına rastlanacaktır.

Sanatoryum nakliyat hizmeti almak adına gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Asansör hizmeti sayesinde eşyalarınız çok yüksek katlara rahatlıkla indirilip çıkartılabilir. Bunun yanı sıra, taşınma işleminiz daha kısa sürede bitecektir. Herkesin bildiği gibi yüksek katlara taşınmak normal taşınma işlemlerine kıyasla biraz daha pahalıdır. Ancak, asansörlü taşınmayı tercih ettiğiniz takdirde taşınma maliyetiniz de düşük olacaktır. Bilhassa 10 ve üzeri katlara taşınma söz konusu olduğunda taşınma maliyetinin neredeyse yarı yarıya düşürüleceğini ifade etmeliyiz.

Asansörlü taşınma sayesinde bilhassa bina giriş, merdiven boşlukları ve asansörlerin taşınma esnasında görecekleri zararlar minimuma indirilir. Bu taşınma türünün en önemli avantajı belki de komşuların rahatsız edilmemesi noktasında olmaktadır. Bilhassa bina yönetimi ile asansörün kullanılması noktasında herhangi bir sorun yaşanmayacağını ifade etmeliyiz. Son olarak, taşıma işlemlerini yapan işçilerin çok daha az yorulacakları bir sistem olacaktır.

Sanatoryum evden eve nakliyat sürecinde birçok kişinin tercihinin asansörlü nakliyat olması tesadüf değildir.

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Dezavantajları Nelerdir?

Sanatoryum asansörlü nakliyat işlemleri sırasında eşyaların zarar görme ihtimali normal taşıma işlemlerine göre daha azdır. Ancak, yine de birtakım risklerin her zaman var olduğunu söylemeliyiz. Fakat, diğer taşıma yöntemlerinde yalnızca eşya çizilirken asansörlü taşımada herhangi bir kaza olduğunda eşyanın kullanılamaz hale geldiğini söylemeliyiz. Bunun yanı sıra, asansörden düşen eşya insanlar için de risk yaratabilir.

Asansörlü nakliyat hizmetinin özellikle rüzgarlı günlerde tercih edilmesi doğru olmayacaktır. Çünkü, hava durumu; asansör kurulumunu doğrudan etkilemektedir. Bir başka deyişle, asansörlü nakliyat hizmeti alacaksanız hava durumunu yakından takip etmelisiniz. Nakliyat asansörünün kurulması da dikkat gerektiren bir konudur. Bu işi muhakkak tecrübeli birisi yapmalıdır. Aksi takdirde, ortaya çok hoş olmayan kazalar çıkabilir. Binanın dış cephesinin hasar görmesine rastlanabilir.

Asansörlü nakliyat işlemleri sırasında bazı durumlarda eşyanın taşınması için pencerelerin sökülmesine veya balkon kapılarının tekrar takılmasına rastlanabilir. Bu noktada, kapı pervazları ile boya arasında görüntü kirliliği oluşabilir. Ayrıca, asansör devrilmesi gibi hoş olmayan durumlar da yaşanabilir.

Her insanoğlunun hayatında en az bir defa kullanmak zorunda kalmış olduğu nakliyat şirketleri ara ara insanları çileden çıkarabiliyor. Devamlı olarak kaliteli hizmet vermeyi ve satın alan memnuniyetini hedefleyen Sanatoryum Nakliyat sizleri nakliyat işlerinden kurtarmaya geliyor. Sanatoryum Nakliyat denildiğinde akıllara gelen ilk şey sektörde öncü olmamız. Bu da asla şüphesiz kaliteli çalışıyor olmamıza bağlı. Nakliyat işi ciddi manada itina gerektirir. Ihtimam gösterilmediğinde satın alan memnuniyeti ve emanet edilen eşyalar zan dibine girer. Sizleri ve eşyalarınızı emanet olarak kabul eden hepimiz, sizin güvenliğiniz ve memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıyoruz. İlgili ofis danışmanlığı ve güler yüzlü personelimiz ile sizlere en çok düzeyde hizmet vermek için soluk kesen gayret sarf ediyoruz. Bunun yanında taşıma alım ve ulaştırma aşamalarında da emanetlerinize oldukca kibar davranarak %0 hasarla ulaşmak arzu ettiğiniz yere güzelce ulaştırıyoruz. Gerek sürücü kadromuz gerekse de taşıma ekibimiz işlerinin ehli olup güvenebileceğiniz insanlardır.

Hizmete Doymuyoruz!

Bu kadar fazla hizmeti veren nakliyat firması bulamazsınız. Hizmetlerimiz içinde sigortalı taşımacılıktan tutun da ambalaj desteğine kadar her hizmet segmenti yer ediniyor. İstediğiniz yönde arzu ettiğiniz biçimde sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz nakliyatlar ile sizde Sanatoryum Nakliyat standartlarının farkına varabilir, nakliyat sorununu yok sayabilirsiniz. Hizmet yelpazemiz içinde yer edinen taşıma yöntemlerinden birini seçerek daha güvenli bir nakliyat tarzı yapabilirsiniz. Ev ve ofis için ayrı biçimde taşıma yaparak eşyalarınızın güvenliğini ve nakliyat süresini indirgemeyi en çok seviyeye çıkarıyoruz. Bunun yanında nakliyatı yapacağınız zeminin yüksekliğinin hiç bir öneminin de olmadığını belirtmek istiyorum. Kaliteli Asansörlü nakliyecilik hizmetiyle gökdelenlere bile saniyeler içinde koca eşyaları çıkarıp aynı biçimde indirebiliyoruz. Kent içi ya da şehir dışı her noktaya vereceğiniz nakliyatlarda Sanatoryum nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında şehir içerisinde ve haricinde nakliyat ekibimiz tarafınca parasız ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu sayede hem sizin emanetlerinizi bununla birlikte kendimizi garanti dibine alarak, hazırlıklı ve güvenli bir nakliyat gerçekleştiriyoruz. Kent içi taşımalarda da bizleri tercih edebilir olcukça müsait fiyatlarla nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İletişime Geçin!