Evden Eve Nakliye

Siteler Nakliyat

Evden eve nakliyat süreci her ne kadar zor olsa da doğru yerde doğru adımları attığınız takdirde bu süreci daha kolay hale getirebilirsiniz. Her şeyden önce, işini en iyi şekilde yapan Siteler nakliyat firması ile anlaşmanız doğru olacaktır. İyi bir firmayla anlaştıktan sonra da size düşen birtakım sorumluluklar var! Evinizi en iyi şekilde toplamalı ve paketleme sürecini sorunsuz olarak atlatmalısınız.

Mobilyaların Paketlenmesi Nasıl Yapılır?

Siteler evden eve nakliyat sürecinde mobilyaları kimin paketleyeceğine karar vermelisiniz. Bu işi siz de yapabilirsiniz. Ancak, istediğiniz takdirde paketleme sürecini firmanın yapmasını da sağlayabilirsiniz. Mobilyaları kendiniz paketlemeye karar verdiğiniz takdirde ambalaj ürünleri satılan dükkanlardan veya online olarak balonlu naylon satın almalısınız. Balonlu naylon sayesinde tüm beyaz eşyalarınızı sorunsuz olarak paketleyebilirsiniz.

Beyaz eşyaların paketlenmesi sırasında birtakım hususlara dikkat etmeniz gerekir. Evinizde muhakkak kullanmadığınız veya işe yaramadığını düşündüğünüz koliler vardır. Bu kolileri bağlantı yerlerinden yırtmalı ve açmalısınız. Balonlu naylon ile beyaz eşyayı bir kereliğine sarmalısınız. Ardından, koli parçaları ile beyaz eşyaları sararak bu işleme devam etmelisiniz. Bu noktada, koli parçalarının istenilen yerde durması için ilk kat balonlu naylona bantlamanız gerekecektir. Son olarak, beyaz eşyanızı balonlu naylon ile iki kez daha sarmalısınız. Tüm bu işlemlerin bir sonucu olarak beyaz eşyalarınız taşınmaya hazır hale gelecektir. Bu bahsettiğimiz yöntemi çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, buzdolabınız ve derin dondurucunuz için uygulayabilirsiniz. Ancak, buzdolabınız diğer beyaz eşyalara kıyasla çok daha ağır olduğu için üç kat balonlu naylonla sarmanız gerekir. Buna ek olarak, beyaz eşyalarınızın daha sağlam olması için battaniyelerden de faydalanabilirsiniz.

Mobilyalar Nasıl Paketlenmeli?

Siteler nakliyat firması arayışında iseniz firma kadar size de birtakım görevlerin düştüğünü söyleyebiliriz. Bilhassa mobilyaların nasıl paketlendiği son derece önemlidir. Mobilyalarınız demonte oluyorsa mutlaka demontaj işlemlerini yapmalısınız. Ardından, mobilyanın her bir parçasını balonlu naylon ile sarmalısınız. Bu noktada, koltuk takımı ve yatakların kirlenmemesi de son derece mühimdir. Bu yüzden, bu eşyaları ilk olarak streç ile sarmalısınız. Streç ile sardıktan sonra mobilyanın zarar görebilecek kısımlarını koli parçaları ile desteklemelisiniz. Tüm bu işlemlerin bitmesinin ardından en az üç kez balonlu naylon ile sararak mobilya paketlenmesi işlemlerini bitirebilirsiniz. Bu noktada, mobilyanız ne kadar ağır ve hacim olarak büyük ise kullanmış olduğunuz balonlu naylon sayısı da bir o kadar fazla olmalıdır.

Bu süreçlere dikkat ettiğiniz takdirde evden eve nakliyat süreciniz sorunsuz olarak tamamlanacaksınız.

Kaliteli olarak ayni zamanda sizin dilediğiniz biçimde olması koşullarıyla nakliyat yaptırmanız uzaklığa, eşyalarınızın durumuna bağlı olarak zor benzer biçimde gözükebilir ve bu is gözünüzü korkutabilir. Fakat bizler Siteler Nakliyat olarak bu mevzuda sizin için fazlaca çalışıp sağlam adımlar atmaktayız. Sizin için eskisinden daha sağlam taşıma araçları ile evden eve nakliyat hizmeti, ofis ve işyeri taşımacılığı yapmaktayız.

Ev Ofis Taşımacılığı

Evinizden, ofisinizden yahut işyerinizden eşyalarınızı alarak sizin istekleriniz doğrultusunda dilediğiniz hedefe ulaştırılmak suretiyle araçlarımızla dikkatli bir halde yol alıyoruz. Bizim için mesafelerin bir önemi yok! Artık yalnız güvenli bir halde nakliyat hizmeti sunmaya çalışmakla uğraşıyoruz. Belirtmiş olduğunuz adrese, sizden alınan her türlü eşya ve ürünü, asla yıpratmadan ve asla hasar vermeden paketleme ve ambalaj hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti ile adrese teslim götürme işi yapmaktayız. Evinizden alınarak taşınmasını dilediğiniz her türlü eşyalarınızı, güvenli ellere teslim etmek istersiniz. Bu sebeple de Siteler nakliyat olarak bu sağlam nakliyat işini, en kısa süreler içerisinde hedefe doğru götürmekteyiz. Taşıma kalitesi için asansörlü nakliyecilik hizmeti vermekteyiz. Gelişen ağlarla, meydana getirilen taşıma sigortalı nakliyat olarak gerçekleştirilecek bir şekilde sizlere yansıyacaktır. Bu bakımdan meydana getirilen nakliyat hizmetleri daha güvenli biçimde olarak, bununla beraber kalitenin güvencesiyle de sizlere sunuyoruz. Kent içi nakliyat hizmeti veriyoruz. Bunun yanında yol ve vakit farkını ayarlama hikayesinde artık sıkıntılar yaşamayacaksınız. Uzak mesafeler sizin eşyalarınızı göndermeniz de sorun olmasın şehirler arası ev taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Bu tip problemleri sizlere yaşatmayarak daha garantili bir şekil de eşyalarınız emniyet dibine aldığınızı hissedin diye ekibimiz 724 iş yapmaktadır.

İletişime Geçin!